خبر

درخواست فوری یحیی گل محمدی از مدیرعامل پرسپولیس/ ستاره سرخ‌ها پایان فصل جدا می‌شود

خبرورزشی –

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان دنبال جذب بازیکن آزاد خارجی است تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت به دلیل عدم شناخت روی بازیکنانی که رزومه آنها از طریق چند ایجنت برایش ارسال می‌شود عجله ندارد و شرط حضور بازیکن منتخب خود برای تست در تمرینات تیم را اعلام کرده است.

گل محمدی در حالی برای خرید مهاجم خارجی هیچ عجله‌ای ندارد که در دو جلسه اخیر خود با رضا درویش مدیرعامل باشگاه خواستار تمدید قرارداد تمام بازیکنان فعلی تیم شده است. سرمربی سرخپوشان پایتخت از درویش خواسته تا قرارداد تمام بازیکنان زیر ۲۳ سال را هم تمدید کنند که همین موضوع باعث تمدید بلند مدت قرارداد محمد عمری و علی جودکی شده است.

گل محمدی با تشریح اتفاقات ابتدای فصل که منجر به جدایی احمد نورالهی، محمدحسین کنعانی زادگان و شهریار مغانلو شد از درویش خواسته تا بازیکنان تایز گذار تیمش را پای میز تمدید قرارداد بنشاند. میلاد سرلک و مهدی ترابی جزو مهم‌ترین بازیکنان پرسپولیس هستند که یحیی گل محمدی تمایل به ماندن آنها دارد.

رامین رضائیان نیز در پایان فصل قراردادش با سرخ‌ها تمام می‌شود و مد نظر گل محمدی برای ماندن در جمع سرخپوشان است اما این بازیکن از همان ابتدا اعلام کرده بود حضورش در پرسپولیس موقت خواهد بود و به احتمال فراوان در پایان فصل با دریافت پیشنهادات خارجی بار دیگر لژیونر شود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا