خبر

درباره استعفاء مجیدی چیزی نشنیدم/ چه اشکالی دارد دستیار به جای سرمربی حرف بزند/ اتوبوس استقلال را به تونل راه ندادند


خبرورزشی –

بیژن طاهری، بازیکن پیشکسوت، مربی اسبق و مدیر تیم استقلال در گفتگو با خبر ورزشی، درباره آخرین شرایط استقلال پیش از مسابقه مقابل نساجی و حاشیه های مربوط به پایان دیدار استقلال مقابل فجر شهید سپاسی اظهاراتی را مطرح کرد.

در پایان دیدار استقلال و فجر، فرهاد مجیدی به نشست خبری نیامد! دلیلش چه بود؟

همانطور که صالح مصطفوی در نشست خبری اعلام کرد به خاطر شرایط این روزهای تیم فرهاد مجیدی به شدت تحت فشار و ناراحت است. چه اشکالی دارد که گاهی دستیار سرمربی به جای او بیاید و صحبت کند. به هر حال قطعاً آقای مجیدی تشخیص داده در آن شرایط اگر حرفی بزند آرامش تیم به هم بریزد به همین خاطر دستیارش را به جای خودش فرستاد.

اما بیرون از استادیوم و در فضای رسانه‌ای شایعه شد سرمربی استقلال می‌خواسته استعفا کند! این موضوع تا چه اندازه درست است؟

من تا این لحظه نه چنین چیزی را شنیده‌ام و نه دیده ام. اصلا چنین بحث‌های نبود. همانطور که گفتم فرهاد مجیدی به خاطر وضعیت به وجود آمده برای تیمش ناراحت بود و یکی از دستیارانش را به جای خودش به کنفرانس فرستاد.

یکی از اتفاقات عجیب دیگر ناراحتی سرمربی تیم تهران بابت نحوه سوار شدن بازیکنان تیم به اتوبوس بعد از مسابقه بود. توضیح می دهید آن شب چه اتفاقی در تونل افتاد؟

یکی از اتفاقات نادر در طول تاریخ زندگی فوتبالی ام را شاهد بودم.

چطور؟

این که برعکس همیشه، اجازه ندادند اتوبوس تیم وارد تونل ورزشگاه شود تا بازیکنان مستقیم از راهرو رختکن سوار اتوبوس شوند.

شما اقدامی نکردید؟

رفتیم و با ماموران یگان ویژه حرف زدیم ولی باز هم اجازه ندادند اتوبوس بیاید. به همین خاطر فرهاد مجیدی خیلی ناراحت شد چون مجبور شدیم تمام بچه ها را در طول مسیر تونل حرکت بدهیم تا بیرون از آنجا در محوطه باز سوار اتوبوس شوند.

دلیل این اقدام چه بود؟

ما هم آخر سر نفهمیدم! ولی قول دادند از بازی‌های بعد این مشکل برطرف شود.

قبل از شروع بازی هم اتوبوس تان بیرون ورزشگاه بازیکنان را پیاده کرد؟

خیر! اتفاقاً با اتوبوس تا جلوی راهروی رختکن ها آمد و بچه ها پیاده شدند. نمی‌دانم چرا آخر بازی نگذاشتند اتوبوس بیاید. داخل تونل هم باد می آید و در این شرایط کرونایی احتمال دارد بچه ها سرما بخورند. اینکه هر چه زودتر سوار اتوبوس بشوند خیلی بهتر است. امیدوارم دیگر از این به بعد شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

تصاویر منتشر شده از رختکن استقلال بعد از بازی با فجر، جو دوستانه خیلی خوبی را از تیم تان نشان می‌داد. شرایط تیم در این روزها چطور است؟

شکر خدا جو تیم ما خیلی خوب است. همه بچه ها انگیزه زیادی برای کسب عنوان قهرمانی دارند. اما با این وجود تیم ما به آرامش نیاز دارد.

فرهاد مجیدی تا چه اندازه در این زمینه به فکر ایجاد آرامش است؟

او هم با وجود این همه فشار سعی می کند به همه دلگرمی بدهد و سعی می کند رفاقت در تیم‌مان همچنان پابرجا باشد. امیدوارم در بازی با نساجی هم بردهای تیم ادامه پیدا کند تا انشاالله بتوانیم بعد از سالها دل هواداران را شاد کنیم.

بازی با نساجی را چطور پیش بینی می کنید؟

من از ابتدای فصل تا به امروز هرگز در مسائل فنی دخالت نکرده‌ام به همین خاطر این بار هم صحبت نمی کنم و فقط مطمئن هستم که کادر فنی با تمام وجود تلاش می کند تا استقلال بهترین نتایج را بگیرد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا