خبر

خدا را شکر به انگلیس خوردیم!/ ادبیات تحریک کننده‌ای که به سود تیم ملی استخبرورزشی –

اگر انگلیسی‌ها بابت همگروهی با ایران خدا را شکر می‌کنند، بد نیست ما هم همین کار را انجام بدهیم. تیم ملی به هر حال در گروه یک تیم بزرگ اروپایی می‌افتاد. از نظر قرعه هم اگر در گروه انگلیس نمی‌افتادیم قطعاً در گروه ساده‌تری قرار نمی‌گرفتیم چرا که اساساً گروه ساده تری وجود ندارد.

اگر به قرعه تیم‌های آسیایی مثل ژاپن، استرالیا، عربستان و کره جنوبی نگاه کنید می‌بینید که تقریباً همه آنها در گروهی به مراتب سخت‌تر از گروه ایران قرار گرفتند. نکته دیگر اینکه بازیکنان تیم ملی مقابل بزرگان فوتبال جهان انگیزه بیشتری دارند و مسلما یکی از بهترین بازی‌های خود را مقابل تیم ملی انگلیس برگزار خواهند کرد.

اتفاقاً همین تیترهای تحریک کننده می‌تواند در نهایت به سود تیم ملی ایران شود. اگر یادتان باشد وقتی در سال‌های گذشته به آرژانتین، پرتغال و اسپانیا هم خوردیم رسانه‌های خارجی حرف از بردهای پرگل مقابل ایران می‌زدند و برای امثال اسپانیا و پرتغال بازی‌های راحتی را پیش بینی می‌کردند اما تیم ملی ایران موفق شد از پرتغال امتیاز بگیرد و حتی می‌توانست این تیم را شکست دهد. مقابل اسپانیا هم با یک گل عجیب شکست خوردیم و حتی سعید عزت اللهی دروازه این تیم را باز کرد که در نهایت پرچم کمک داور به نشانه آفساید بودن آن گل بالا رفت.

ختم کلام اینکه تیم ملی ایران مقابل تیم‌های قدرتی نظیر انگلیس بهتر بازی می‌کند و بیشتر مقابل تیم‌های سرعتی و تکنیکی مشکل دارد. ما حتی مقابل تیم سرعتی آسیا یعنی کره جنوبی شکست خوردیم که در آن بازی مستحق شکست هم بودیم اما به طور حتم شرایط جام جهانی و بازی با تیم‌هایی چون انگلیس و آمریکا فرق می‌کند و چیزی که ما را به آن مسابقات امیدوار نگه می‌دارد، انگیزه بالای ملی پوشان مقابل چنین حریفانی است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا