خبر

حوزه در بین وزارتخانه ها با ارشاد بیشترین ارتباط را دارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن شامگاه پنجشنبه در جمع فرهیختگان و نخبگان حوزه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران انقلاب بزرگی بود که به افراد زیادی دست یافت. موفقیت هایی در ابعاد مختلف که در دنیا بی سابقه است.

مدیر دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید برنامه هایی را در راستای معرفی انقلاب اسلامی در جامعه برنامه ریزی کند. خیلی کوچک که این در راستای تبیین جهاد است.

وی زمانی گفت: اقدامات خوبی در راستای عدالت انجام شده و امکانات رفاهی عمومی خوبی در اختیار اقشار کم برخوردار کشور قرار گرفته است.

توضیح داد: در مربع بین بین المللیانقلاب اسلامی ایران را از انزوا خارج کرد و به کشوری پیشرو در منطقه و جهان تبدیل کرد.

و مدیر دفتر امور اجتماعی و سیاسی برای سمینارها ادامه داد: باید دید در حوزه فرهنگ چه کارهایی انجام شده که حوزویان باید از آن آگاه باشند.

وی زمانی با بیان اینکه منطقه با جان و دل از نظام اسلامی حمایت خواهد کرد، افزود: از سوی دیگر در صورت اشتباه به اشتباهات خود توجه خواهند کرد.

وی گفت: در بین وزارتخانه ها، موسسات بیشترین ارتباط را با ارشاد فرهنگی و ارشاد اسلامی دارند، زیرا حوزه ماموریتی وزارت فرهنگ و حوزه مشترک است و وزیر فرهنگ در واقع نماینده حوزه های علمیه در زمینه اجرای مصالح حوزویان.

مدیر دفتر امور اجتماعی و سیاسی در این سمینارها اظهار داشت: مهمترین بعد انقلاب اسلامی حوزه فرهنگ است و وزارت ارشاد در این زمینه جایگاه بسیار مهمی دارد و به همین دلیل انتظار دستاوردهایی را داریم. که این وزارتخانه بیشتر از سایر وزارتخانه ها باشد.

زمانی عنوان شده بود: در این سال ها وزارت کشور کمترین ارتباط را با سمینارها داشت و تعاملات و ارتباطات راضی کننده نبود.

وی افزود: در دولت سیزدهم شرایط متفاوت است و وزیر ارشاد ارتباط خوبی با طلاب حوزه علمیه دارد و امیدواریم این ارتباط تنگاتنگ و مستمر باشد و جلسات مشترک ماهیانه بین حوزویان برگزار شود. و وزیر ارشاد. وزارت ارشاد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا