آموزشی

حمایت اداره کل ارشاد همدان از ناشران و مولفان


به گزارش خبرگزاری مهر، مجید فروتن در آئین رونمایی و معرفی کتاب «راهکارهای سازگاری در خانواده با تاکید بر حکمت سی‌ام نهج‌البلاغه و نظریه‌های جامعه‌شناسان» با تأکید بر تغییر رویکرد فرهنگی به کتاب، اظهار کرد: با رویکرد جدید و اصولی می‌توان جامعه را به سمت کتاب‌خوانی هدایت کرد.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها باید کتاب را در سبد خرید فرهنگی خود قرار دهند، یادآور شد: نوع نگاه به خرید کتاب نگاه اقتصادی نیست بلکه به نگاه فرهنگی نیاز دارد.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه میانگین ۴۵ دقیقه مطالعه در هفته در کشور میزان مطلوبی نیست، اظهار کرد: اگر کتاب مبنای کار و راهنمای ما نباشد نمی‌توان به رشد و توسعه دست یافت.

فروتن از حمایت این اداره کل از ناشران و مؤلفان خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات رونمایی و نقد کتب از جمله برنامه‌هایی است که می‌تواند به ترویج تألیف و مطالعه کتاب کمک کند.

این مسئول با بیان اینکه راهکارهای تعالیم دینی با مشکلات امروز خانواده در این کتاب پیوند خورده است، گفت: در حوزه جامعه‌شناسی، نظریات متعددی در کتاب موردنظر منتشر شده که می‌تواند یاری‌رسان جامعه باشد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوینSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا