خبر

حضور پنهانی بمب استقلالی‌ها در دفتر آجورلو/ قرارداد مهاجم جدید شبانه بسته شد | جهان محتوابعدازظهر دیروز و پس از اعلام نتایج معاینات پزشکی، باشگاه استقلال متعهد شد با کافه رضایی با مدیران برنامه های این بازیکن قرارداد ببندد. مصطفی آگورلو طبق معمول پس از صحبت های اخیر با کافه و دو مشتری همراه او برای انعقاد قرارداد در هتل اسپیناس حضور داشت تا قراردادهای چهار صفحه ای را امضا کند.

خبرنگاران میدانی که از این موضوع مطلع شدند از ساعت 21 مقابل هتل اسپیناس ایستادند و به تماشای حرکات پرداختند. هتلی که در روزهای گذشته میزبان رئیس جمهور روسیه و هیئت بزرگش بود و تمیز و مرتب بود، محل توافق بر سر یکی از مهم ترین خریدهای فصل بود.

ساعت حدود نه شب عکاس باشگاه استقلال با یک نور قابل حمل وارد محوطه هتل شد و از همان جا مشخص بود که قرارداد با کافه رضایی قطعی است. اما از آن به بعد مدت زیادی طول کشید تا کاوه وارد باشگاه شود. کمی قبل از نیمه شب، رضایی وارد اتاقی شد که قبلاً برای این پرونده در نظر گرفته شده بود و خبرنگاران را بهت زده کرد.

البته دو طرف قبلاً بر سر مفاد قرارداد به توافق رسیده اند، اما باز هم این متن همکاری دوجانبه با نگرانی فراوان از سوی دو طرف قرائت شد تا مشکلی برای ادامه مسیر پیش نیاید و شاید مشکلی پیش نیاید. و در نهایت کافه قرارداد خود را با استقلال امضا کرد و با مدیرعامل باشگاه مصطفی آغورلو عکس گرفت.

خروج کافه از هتل اسپیناس آنقدر دور از چشم خبرنگاران و از همان در پشتی و با سرعتی عجیب بود که در نهایت عکسی از مهم ترین خرید فصل استقلال منتشر نشد. او با خودرویی با شیشه های تاریک از خیابان کشاورز به شمال تهران رفت. شاید امروز و فردا به اردوی استقلال در ترکیه بپیوندد. بسیاری از مهاجمان دیگر در حال آماده شدن برای رقابت تهاجمی با بازیکنی هستند که در پنج فصل گذشته در لیگ بلژیک بازی کرده است.

استقلال پس از امضای قرارداد با کافه رضایی، حالا دو سه هدف دیگر برای تکمیل این مدت دارد. در حال حاضر بحث آرش رضوند، جذب محمد محبی و احتمال ورود بازیکن خارجی به ترکیب استقلال مطرح است و باید دید این مسائل چگونه پیش خواهد رفت.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا