خبر

حسرت پایان ناپذیر علی کریمی/ این دوری اجباری برای او چقدر سخت است! | جهان محتوا


علی کریمی یکی از بازیکنانی است که کارلوس کی روش علاقه خاصی به سبک بازی او دارد و در اولین اردوی تیم پس از بازگشت کی روش به نیمکت در تیم ملی، سرمربی پرتغالی کریمی را به اردو فراخواند که البته می توانست. به دلیل مصدومیت در کنار تیم نباشم و سفر به اتریش را برای از دست دادن فرصت ویژه برای درخشش در تیم ملی متوقف کنم.

کریمی که فصل جدید لیگ ترکیه را در کایسری اسپور شروع خوبی داشت ماه گذشته دچار مصدومیت شد و همین مشکل او را از تیم باشگاهی خود دور کرد و مانع از پیوستن او به شاگردان کارلوس کی روش شد. هافبک سابق استقلال از روز گذشته تمرینات خود را در ترکیه آغاز کرد تا به تدریج برای بازگشت به تمرینات گروهی آماده شود.

تیم ایران در آبان ماه و قبل از اعزام به قطر اردوی تدارکاتی برگزار می کند و این اردو تنها فرصت باقی مانده برای علی کریمی است تا آمادگی خود را برای کادر فنی این تیم ثابت کند و ملی پوشان را برای حضور در سال 2022 همراهی کند. جام جهانی جام .. سفر به قطر

با عرض پوزش برای کرم بزرگ به پایان خواهد رسید؟

علی کریمی که 8 سال از سوی کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شده بود، در دوران حضور سرمربی پرتغالی در فوتبال ایران همیشه جزو علاقه مندان او بود اما مصدومیت های پی در پی باعث شد تا کریمی نتواند در دو رویداد مهم فوتبالی با شاگردان کی روش شرکت کند. .

کریمی جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019 را به دلیل مصدومیت از دست داد و حالا در تلاش است تا خاطرات تلخ گذشته را تکرار نکند و بتواند در جام جهانی 2022 قطر به همراه تیم ملی به قطر برود. البته کریمی در حال حاضر مصدوم است و وضعیت او برای حضور در اردوی بعدی تیم ملی مشخص نیست.

هافبک استقلال جایگزین پرسپولیس 2 می شود؟

کارلوس کی روش از بازیکنانی چون سعید عزت الله، عمید ابراهیمی، احسان حاج صفی، احمد نورالله و میلاد سرلک به عنوان هافبک دفاعی در اردوی اتریش استفاده کرد. بگذارید جایگاه آنها در ترکیب تیم ملی متزلزل شود و حالا احتمال جانشینی علی کریمی در ترکیب وجود دارد.

البته کریمی با توجه به غیبت یک ماهه از میادین، کار سختی را برای رسیدن به فرم عالی پیش رو دارد، اما او این شانس را دارد که با درخشش خود در لیست کارلوس کی روش جایی پیدا کند و یک ماه دیگر به تیم ملی بعدی باقی مانده است. . کمپ کی روش کی روش در جام جهانی 2022 قطر شرکت خواهد کرد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا