خبر

حاجی بابایی: مردم سال آینده نیز یارانه دریافت می‌کنند


حاجی بابایی رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت: یکی از اشکالات همه دولت‌ها این است؛ آن‌ها منابعی را که اختیارش را ندارند، در لایحه بودجه قرار می‌دهند. حاجی بابایی خاطر نشان کرد: ارز ترجیحی در بودجه ۱۴۰۱ برای مردم ۴ هزار و ۲۰۰ تومان و برای دولت ۲۳ هزار تومان است. اما مردم همچنان یارانه را دریافت می‌کنند. ارز در بودجه سال آینده فقط با نرخ ETS است.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت: یکی از اشکالات همه دولت‌ها این است؛ آن‌ها منابعی را که اختیارش را ندارند، در لایحه بودجه قرار می‌دهند.

حمیدرضا حاجی‌بابایی، رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ در گفت‌وگوی ویژه خبری اظهار کرد: یکی از اشکالات همه دولت‌ها این است؛ آن‌ها منابعی را که اختیارش را ندارند، در لایحه بودجه قرار می‌دهند.

وی گفت: کمیسیون تلفیق به دولت برای کنترل قیمت‌ها ۸۰ هزار میلیارد تومان کمک کرد.

حاجی بابایی خاطر نشان کرد: ارز ترجیحی در بودجه ۱۴۰۱ برای مردم ۴ هزار و ۲۰۰ تومان و برای دولت ۲۳ هزار تومان است. اما مردم همچنان یارانه را دریافت می‌کنند. ارز در بودجه سال آینده فقط با نرخ ETS است.

وی اضافه کرد: کمیسیون تلفیق دریافتی شاغلان دولت را به ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و بازنشستگان را به ۵ میلیون تومان رساند.

رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت: مصوب کردیم دولت فرصت تهاتر به میزان ۱۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های پیشران مانند تنش آبی، خطوط ریلی و… را داشته باشد./انتخابSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا