آموزشی

جذب عشق از راه دور +نکات طلایی


جذب عشق از راه دور از جمله بحث های داغ این روز ها در شبکه های مجازی است که بسیاری برای این مسئله یعنی جذب عشق از راه دور هزینه های کلانی می کنند ، به تبلیغات بی اساس گوش می کنند و هزاران مسئله دیگری که گاهی جای تعجب است که با وجود عصر ارتباطات و خلاقیت چرا هنوز ما به دنبال مسائلی چون دعا نویسی و کار های عجیب دیگری هستیم که کمی برای انسان امروزی با این همه پیشرفت های تکنولوژی که خود مبین این موضوع هستند باید تلاش کرد، باید برای هر چیزی در جهان هستی زحمت کشید تا به آنچه که می خواهید دست یابید .

دست یافتن به عشق و معشوق هم همین گونه است، ابتدا باید برای خودمان زحمت بکشیم، خود خویشتن را بسازیم تا به حصول عشق دست پیدا کنیم.مطمئن باشید در مسیر جذب عشق از راه دور کار مناسبی نمی کنید اگر به کار های مثل خرافات بپردازید .

این مقاله در مورد جذب عشق از راه دور است، از آن جایی که این عبارت می تواند دیدگاه های زیادی را نسبت به خود جذب کند باید کاملا کمی در آن تعمل داشته باشید، گاهی وقت ها دو نفر که با هم ازدواج کرده اند و از هم دور هستند به دلایل کاری و یا شخصی و هر چیز دیگری طرفین این نگرانی را دارند که مبادا معشوق شان آن ها را فراموش کند ،

اگر این اتفاق بیفتد چه کار کنند ؟ چه اتفاقی می افتد ؟ و در برخی موقع به گونه ای است که هر دو طرف بنا بر یک نارضایتی یک خطایی و یا اشتباهی که مرتکب شده اند ، از یکدیگر فاصله می گیرند ، اما دوست دارند که یک فرصت دیگر به آن داده شود تا خطای خود را تکرار نکنند .

برای این منظور یک سری راهکار و روش های مناسب برای جذب عشق از راه دور در این مقاله آماده کرده ایم که مطالعه ان ها دور خالی از لطف نیست و می توانید از آن بهره خوبی ببرید .

مدیتیشن جذب عشق

خیلی از افراد به دنبال این هستند با فردی که از آن ها دور است ارتباط برقرار کنند. به طور مثال یک پس یا دختر یک نفر را می بینید و به اصطلاح در یک نگاه یک دل نه صد دل عاشق طرف مقابل می شود اما به هر دلیلی نمی تواند این علاقه خود را بیان کند با این تفاسیر چه کاری باید انجام دهد؟

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که اگر من فردی را دوست داشته باشم چگونه می توانم این مسئله را حل کنم؟ یا جذب افراد از راه دور چگونه است ؟

این سوال می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد به همین خاطر قصد داریم در این مقاله به این موضوع اشاره کنیم که قانون جذب عشق چگونه است یا چگونه می توان با روش هایی جامع و کامل کار جذب افراد از راه دور را انجام داد. شاید در اولین قدم به این فکر بیافتید که آیا امکان دارد با مدیتیشن جذب عشق از راه دور اتفاق بیافتد؟

باید بگوییم شاید مدیتیشن یکی از راه هایی باشد که باعث می شود با آرامش بیشتری ری این موضوع تمرکز کنید و راه حل هایی به ذهنتان برسد که به واسطه آن بتوانید به بهترین شکل ممکن مدیتیشن جذب عشق را انجام دهید. با این حال هر کاری قاعده و قانون خود را دارد و مدیتیشن جذب عشق هم از این موضوع مستثنا نیست.

شاید اگر در اینترنت در مورد مدیتیشن کردن جست و جو کنید خواهید دید روش های زیادی برای این کار وجود دارد با این حال موضوع اصلی تمرکز  برای کاری است که می خواهید انجام دهید. با ین تفاسیر شما ابتدا باید مانند همان روش هایی که در اینترنت وجود دارد کار را آغاز کنید .

تنها فرقی که مدیتیشن جذب عشق از راه دور با دیگر روش ها دارد در هنگام تنفس به فرد مورد نظر و جذب افراد از راه دور فکر می کنید با این کار شما ناخودآگاه شرایطی را به وجود می‌آورید که بارهای دیگر فرد مقابل خود را ببینید و در نهایت بتوانید عشق خود را به طرف مقابل اعلام کنید حال که یکی از روش ها با نام مدیتیشن جذب عشق از راه دور را یاد گرفتید یک راست می رویم سر اصل مطلب و روش های دیگر را نیز مورد بررسی قرار می دهیم.

مطلب پیشنهادی : قانون جذب

 عضو شوید

اگر شما به جذب عشق تمایل دارید یعنی به علم جذب نیرو ها اعتقاد دارید ، علم جذب و تفکر مثبت اندیشی و قدرت ذهنی یکی از علوم ثابت شده در دنیا هستند ،

که اکنون در علم رونشناسی و روانکاوی بسیار مورد بهره قرار گرفته اند و با همین علم بسیاری از بیماری های افسردگی ، اضطراب و دیگر پریشان احوالی ها درمان یافته اند .

پس جای شکی نیست که  جذب عشق هم از راه دور شدنی است، اما همان طور که در ابتدای مقاله هم ذکر شد باید از خودتان شروع کنید و زحمت بکشید، تلاش کنید؛ از خودتان آغاز کنید تا  جذب عشق  برای شما میسر شود .

یکی از این تلاش ها شرکت در کلاس های مدیتیشن است، ابتدا یک تحقیق اساسی در مورد مربی انجام دهید، که قرار است به شما مدیتیشن را تدریس کند .

تدریس مدیتشین اصول و قوانینی دارد، البته در عین سادگی باید مهارت کافی هم داشته باشد. بنابراین بعد از تحقیقات خود و انتخاب مربی مدیتشن بهتر است که در کلاس ثبت نام کنید و کلاس ها را مرتب شرکت کنید .
می دانید خاصیت این کلاس ها چیست؟

این کلاس ها به دلیل اینکه تمامی افراد را به جذب نیرو های مثبت دعوت می کنند و در افکار منفی زدایی نیز تلاش می کنند، شما در بین افراد و محیطی هستید که سرشار از انرژی مثبت هستند و بهترین حال خوب را می توانید داشته باشید، انرژی مثبت داشتن یعنی قدمی برای شروع سعادت زیستن است .

فایده دیگر کلاس ها این است که شما به طور منظم کلاس ها را شرکت می کنید، نظم و قاعده اگر به عادت های روزمره شما در مثبت اندیشی تبدیل شوند، یکی از بهترین عادت های دنیوی خواهند شد .

پس فراموش نکنید که تمرین مثبت اندیشی در بین گروه و جمع برای قانون جذب عشق  که قرار است در ادامه به آن ها اشاره کنیم، قاعدتا تاثیر گذار است .

پس گام اول برای جذب عشق از راه دور تقویت انرژی مثبت از طریق شرکت در گروه های مدیتیشن است که می توانید کلی دوست مثبت گرا هم پیدا کنید .

اگرتوانایی شرکت در کلاس های مدیتیشن را ندارید، به خود سخت نگیرید، مدیتیشن در خانه با یک سری از آموزش های اولیه در خانه هم امکانپذیر است ، مهم این است که حتما روزانه حتی ۵ دقیقه مدیتیشن انجام دهید .

مطلب پیشنهادی : نامه عاشقانه

 ایجاد لیست مثبت

وقتی در زندگی به ناگاه تنها می شوید ، عشق شما رفته است ، نمی توانید تنهایی را تحمل کنید، کلافه هستید، به زمین و زمان بد و بیراه می گویید.ما هم توقع نشتن و فکر کردن از شما نداریم، قاعدتا حق با شماست آخر مگر کسی پیدا می شود که وقتی تنها شده و یا محبوبش رهایش کرده بتواند تمرکز کافی داشته باشد .

اما باید یک کاری را انجام دهید ، این کار برای شما هر چیزی می تواند باشد ، اینکه گفته می شود یک کار باید انجام دهید، یعنی از سکون و یکنواختی در همان لحظه خارج شوید، می توانید به تمیز کاری اتاق، به آشپزی و یا به آرایش خود بپردازید چون جز کار هایی هستند که ممکن است حال شما را خوب کنند .

به هر حال هر کاری را که امتحان کردید، یک لیست از کار های مثبت را برای خود پیدا کنید، اینکه نمی شود و ممکن نیست، فایده ای ندارد برای جذب عشق از راه دور قرار شد ابتدا سختی ها را بر خود تحمل کنیم، رنج ها را بکشیم تا بلاخره به معشوق خود دست پیدا کنیم .

لیستی از کار های مثبت را بنویسید، کار های مثبت برای شما می تواند شنا رفتن باشد، سینما رفتن باشد، فیلم دیدن در خانه باشد، شستن لباس ها ی خود باشد، تمیز کردن اتاق باشد، مطالعه باشد، صحبت با دوستی باشد، همه این موارد باید لیست شوند و مطمئن باشید که با انجام هر یک شما انرژی خوبی می گیرید، حداقل انژی منفی در کار نیست .

سپس به سمت رابطه ای که داشته اید و انرژی مثبت و حال خوب را در لحظاتی که داشتید بنویسید، این کار به شدت ایجاد لبخند بر لبان شما تاثیر می گذارد،سعی کنید ده مورد از اتفاقات خوبی را که شما با او داشتید حتما بنویسید،مثلا همیشه با یکدیگر صادق بودید، این را بنویسید و در مقابل آن از خودتان قدر دانی کنید .

این لیستی که تهیه کردید، یک لیست رویایی برای خود شما می باشد، بنابراین می تواند نزد شما و در کیف شما باشد تا گاهی اوقات به ان نگاه کنید و یا در اتاق مقابل شما روی میز قرار بگیرد .

جمله های تضمین کننده ارتباط

وقتی اقدام به جذب عشق از راه دور می کنید، وقتی بر روی ذهن خود کار می کنید و اقدام به مدیتیشن می کنید، انرژی مثبت از خود و عشق خود را با نوشتن خاطرات خوب تثبیت می کنید ، پس باید بتوانید کلامی نافذ را هم برای خود تقویت کنید، گاهی قدرت کلام شما از نیروی تک تک کلماتی حاصل می شود که باید در این زمینه هم به دقت کار کنید، تلاش کنید تا کلامی نافذ را برای خود ایجاد کنید .

پس هر شب قبل از اینکه بخوابید با کلماتی مانند
” دوباره تو را خواهم دید، در سلامت باشی ای عشق من، دوستت دارم، روزی که میبینمت از دلتنگی هایم خواهم گفت، روزی که ببینمت برایت بستنی مورد علاقه ات را می گیرم ”
و خلاصه هر چیزی که می دانید در جادوی کلام شما تاثیر گذار خواهد بود و سپس بخوابید .

به هنگام صبح وقتی از خواب بیدار شدید ببینید چند تا از جملات دیشب را می توانید دوباره به زبان آورید، البته با یک حس خوب خارج از عادت و بدون خستگی بر زبان جاری کنید .
اگر بتوانید در جلوی آینه بر زبان آورید و چهره خود را در مقابل آینه قرار دهید؛ قاعدتا سعی می کنید برای جذب عشق از راه دور با بهترین و بشاش ترین حالت چهره جملات و کلمات را بر زبان بیاورید .
مثال هایی از جملاتی که می توانید در مورد خود و هم برای جذب عشق از راه دور بکار ببرید. استمرار داشتن در بیان این جملات ست که برخی از این جملات در ادامه اشاره می شوند :
• رابطه ما قوی و پر از عشق است .
• قانون جذب عشق  کار می کند.
• من یک رابطه موفق دارم .
• ما وفادار، پایدار و صبور هستیم .
• این رابطه می تواند هر خاطره ای خوب را دوباره جانی تازه دهد .

 تمرین تجسم خلاقیت

شما دیگر در وادی جذب عشق و خلاقیت قدم گذاشته اید ، با نیروی جذب و تجسم خلاق هم به خوبی اشنا شده اید ، یعنی می توانید بهترین اتفاقات و لحظات خوب را در ذهن خود تجسم کنید ، این ذهن شما کار های زیادی می تواند انجام دهد تنها به شرطی که به آن امید داشته باشید و از همه مهم تر ایمان داشته باشید .

حال این تجسم خلاق ذهن را در جهت  استفاده از قانون جذب عشق پیاده کنید، یعنی دوست دارید زندگی آینده شما با معشوق چگونه باشد، در چه فضا و مکانی دوست دارید کنار او باشید، شاید دوست دارید لحظه ای باشد که شما سرگرم کاری هستید و بسیار هم عجله دارید و معشوق شما به ناگاه شما را غافلگیر می کند، و شما می ترسید و یکدیگر را در آغوش می گیرید و هزاران تصورات دیگر که شما می توانید لحظات رمانتیک خود را برای جذب عشق از راه دور از طریق ذهن میسر و عملی کنید .

سعی کنید در این تصورات خلاقانه فقط انرژی مثبت و اتفاقات مثبت را اضافه کنید،از هر گونه حالت منفی، اضطراب و استرس فاصله بگیرید . به محض ورود این موارد از تجسم خارج شوید و خود را در دنیای کنونی به بحث و کاری دیگر مشغول کنید .

اشیاء پیرامون شما متبلور عشق شما هستند
هر چیز و یا هر کسی که در اطراف خود دیدید که یاد آور عشق شما بود؛ البته به شرطی که دارنده انرژی مثبت باشد، می تواند در اجرای قانون جذب عشق  بسیار موثر عمل کند؛ این موارد می تواند یک گلدان گل باشد، یک لیوان شیر باشد، یک قبض آب باشد، یک تکه از جواهرات خود باشد، یک عکس باشد و هزاران چیز دیگر که متبلور خاطرات خوب از عشق شما هستند .

پس اگر اینگونه موارد حال شما را خوب می کنند سعی کنید که از این موارد در اطراف خود زیاد داشته باشید حتی اگر یک مورد حال شما را خوب می کند با همان یک تکه جواهرات نامبرده که یادآور حال خوب شماست ارتباط بگیرید .

همه این کار ها مثل جواهرات تزیینی و عکس گرفتن به یاد عکس های خاطره انگیزی که از یکدیگر گرفته اید، یک لیوان شیر که هر روز صبح برایش می آوردید، همگی کار های ریشه ای و بنیادی برای جذب عشق از راه دور هستند که می تواند بسیار موثر عمل کنند .

از کار بیکار نشوید

آنچه که در روش های قبلی گفته شد، برای قانون جذب عشق بی نهایت موثر هستند، که البته مربوط به مواقعی هستند که شما مشغول کار اصلی نیستید، در خانه استراحت می کنید و برای فراموشی و پس زدن کار های منفی و انرژی های منفی اقدام به مثبت گرایی کردید، قدرت تجسم خود را افزایش دادید، کلام نافذی برای خود تدارک دیدید و خلاصه موفق به مثبت گرایی شدید . تقریبا کل مسیر اصلی را برای جذب عشق از راه دور بدست آوردید .

اما نباید کار (شغلی) و زندگی خود را فراموش کنید و هر لحظه که می رود، با خود حساب کتاب کنید که این کار را کردم و این کار را نکردم پس چرا جذب عشق از راه دور اتفاق نمی افتد .

همین تفکر ورود عظیمی از امور منفی را برای شما فراهم می کند، پس به کار و زندگی خود مشغول باشید، هر روز به اداره بروید؛ با دوستان گپ بزنید، به خانواده احترام بگذارید ، از همگی انرژی بگیرید و انرژی بدهید؛ مطمئن باشید قانون جذب عشق  برای شما با این کار هایی که به خوبی انجام داده اید، شدنی است .

توصیه اخر برای کسب آرامش و تقویت انرژی مثبت این است که در کنار مدیتیشن و سایر کار های گفته شده بسیاری از مربیان و روانشناسان ورزش یوگا را توصیه می کنند، یوگا از جمله ورزش هایی است که در تقویت جسم و روح همزمان با هم عمل می کند یعنی نوعی مدیتیشن فیزیکی است .

و آنقدر آرامش دهنده است که گاهی بر حس ششم شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.پس در صورت امکان از این ورزش بی نظیر بهره ببرید .

سوالات متداول در خصوص جذب عشق از راه دور

۱- جذب عشق از راه دور چیست ؟

جذب عشق از راه دور از جمله بحث های داغ این روز ها در شبکه های مجازی است که بسیاری برای این مسئله یعنی جذب عشق از راه دور هزینه های کلانی می کنند ، به تبلیغات بی اساس گوش می کنند و هزاران مسئله دیگری که گاهی جای تعجب است که با وجود عصر ارتباطات و خلاقیت چرا هنوز ما به دنبال مسائلی چون دعا نویسی و کار های عجیب دیگری هستیم که کمی برای انسان امروزی با این همه پیشرفت های تکنولوژی که خود مبین این موضوع هستند باید تلاش کرد، باید برای هر چیزی در جهان هستی زحمت کشید تا به آنچه که می خواهید دست یابید .

۲- نقش اشیا پیرامون ما د رجذب عشق چیست ؟

اشیاء پیرامون شما متبلور عشق شما هستند ، هر چیز و یا هر کسی که در اطراف خود دیدید که یاد آور عشق شما بود؛ البته به شرطی که دارنده انرژی مثبت باشد، می تواند در جذب عشق از راه دور بسیار موثر عمل کند؛ این موارد می تواند یک گلدان گل باشد، یک لیوان شیر باشد، یک قبض آب باشد، یک تکه از جواهرات خود باشد، یک عکس باشد و هزاران چیز دیگر که متبلور خاطرات خوب از عشق شما هستند .

شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

آموزش نویسندگی
صد رمان برتر جهان
تبلیغ نویسی
نامه عاشقانه
دریافت شابک
انشانویسی
خاطره نویسی
قصه کودکانه
چاپ کتاب

امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

میانگین امتیازات ۳ از ۵

از مجموع ۲ رایSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا