خبر

جدایی امباپه از پاری‌سن‌ژرمن قطعی شد/ رد چک سفید امضا از سوی کیلیان

خبرورزشی –

کیلیان امباپه پیشنهاد ویژه و چشمگیر پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد را رد کرده است و به نظر می‌رسد که جدایی این ستاره جوان از تیم پایتخت فرانسه در تابستان آینده، قطعی است.

امباپه مدتهاست که از تمایل خود به جدایی از پاری سن ژرمن وتجربه کردن چالشی جدید حرف زده است. او تابستان گذشته به صراحت تلاش خود را برای ترک پی‌اس‌جی انجام داد اما پاریسی ها اجازه رفتنش را ندادند.

با این وجود مقامات پاری‌سن‌ژرمن همچنان در مورد تمدید قرارداد این بازیکن اصرار دارند و در فاصله سه ماه مانده به پایان فصل به این بازیکن فشار می اورند که پای میز مذاکره بیاید.

روزنامه اسپانیایی مارکادر این مورد نوشته امباپه آخرین پیشنهاد پی.اس.جی که ارائه چک سفید امضا به این بازیکن بوده را رد کرده است.

این ادعایی است که ماریو کورتگانا، خبرنگار روزنامه مارکا داشته و در توئیتر خود نوشته است . او نوشته پاری‌سن‌ژرمن مقابل ستاره فرانسوی یک چک سفید امضا قرار داده و به او اعلام کرده هر عددی که می‌خواهد روی آن بنویسید اما کیلیان به این پیشنهاد نیز پاسخ منفی داده است.

رئال مادرید محتمل‌ترین گزینه برای امباپه در فصل آینده است و به نظر می رسد که این ستاره جوان عزم خود را جزم کرده که فصل آینده در تیم پاریسی حضور نداشته باشد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا