خبر

تیم بلاتکیف ها

خبرورزشی –

دراین میان فقط بحث دو شغله بودن ماجدی را کم داشتیم که البته همین مساله هم نشان می دهد بعضی ها درداخل فدراسیون با ماجدی هم مثل عزیزی خادم زاویه دارند.

این بلاتکلیفی مسلما به ضررفوتبال ایران است و می تواند به تیم ملی هم آسیب بزند. این که مربی تیم ملی نمی داند درجام جهانی هست یا نه،ایراد بزرگی است و این که هر روزیک شایعه در مورد رئیس فدراسیون وهیات رئیسه شنیده می شود هم ایرادی بزرگتر. بهرحال جلوی این وضعیت باید از یک جایی گرفته شود اما فعلا همه چیز روی هواست و البته عده ای با استفاده ازهمین فرصت به دنبال منافع خودشان هستند تا موقعیت بهتری در تشکیلات فدراسیون پیدا کنند.

اگر دقت کرده باشید هنوز حکم عزل عزیزی خادم خشک نشده بود که رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به ماجدی تبریک گفت و برای او آرزوی موفقیت کرد. طبعا اگر قرارباشد ما دم به دقیقه تغییررئیس بدهیم فیفا هم حساس می شود و ماجراهای جدیدی ایجاد می شود. ازطرفی تعامل فوتبال ایران با کنفدراسیون فوتبال آسیا وخود فیفا خیلی مهم است. شایداگرتعامل وارتباط بهتری وجود داشت مثلا پرسپولیس و استقلال از آسیا حذف نمی شدند. حالا هم دوباره بوهایی به مشام می رسد که قرار است در داخل اتفاقات جدیدی رخ بدهد و انگار بعضی ها ازاین بلاتکلیفی ها لذت می برند و بهتر به کارهایشان می رسند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا