خبر

توضیحات مهم وجنجالی رئیس هیئت فوتبال گیلان درباره برکناری عزیزی خادم/ بچه ها بابت انتخاب میرشاد ماجدی تشکر کردند/ گفتند تصمیم سیاسی نگرفتیم!

خبرورزشی –

در روزی که توجه اهالی فوتبال به برگزاری هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر و رقابت فشرده‌ای که میان استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی، شرایط بحرانی سپاهان و تراکتور و تلاش پایین جدولی‌ها برای نیفتادن جلب بود، جلسه مهمی برای تعیین سرنوشت فوتبال ایران در تهران جریان داشت و در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد؛ جایی که اعضای مجمع فدراسیون فوتبال (روسای هیئت‌های فوتبال سراسر کشور) دور هم جمع شده بودند تا دلایل اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای عزل موقت عزیزی خادم را بشوند. در همین رابطه با قربانعلی الماس‎‌خاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان، مصاحبه ای انجام داد که بخش هایی از آن را در زیر می خوانید:

*همه نشستند و نقطه نظرات خودشان را گفتند. بچه ها (روسای هیئت‎‌های فوتبال) سوالات و ابهاماتی داشتند که اعضای هیئت رئیسه هم پاسخ دادند. گفتند به این تصمیم رسیدیم که ایشان را کنار بگذاریم. گفتند که شما این اختیار را به ما داده‌اید.

*در ابتدا سوال داشتند که چرا قبلا مطرح نکردید. آنها هم دلایلشان را مطرح کردند. می‌گفتند تیم ملی بازی داشت  و صلاح نبود این موضوع را مطرح کنیم. بعد از یازده ماه این تصمیم را گرفتیم. البته می‌گفتند یک باره نبوده و از همان روز اول مشکل داشته‌اند؛ با نحوه مدیریت ایشان، با نحوه کار ایشان، عواملی که کنارشان جمع کرده بودند. این تصمیمی بوده که همه اعضای هیئت رئیسه گرفته‌اند.

*ایشان تشکیلاتی بیرون از فدراسیون فوتبال داشته‌اند؛ می‌گفتند بیشتر به مشاورانشان اعتماد می‌کنند تا ما. اینکه نقطه نظرات آنها بیشتر در تصمیمات آقای عزیزی خادم تاثیر داشت. می گفتند ما که منتخب شما هستیم و از مجمع رای گرفته‌ایم، اصلا تاثیر گذار نبودیم. می‌گفتند ما اصلا در جریان کار قرار نمی‌گرفتیم.

*در مورد جادوگری و …صحبتی نشد. می گفتند جامعه مطرح می‌کند و جوابگو خودش است. گفتند ما به نحوه عمکرد ایشان اعتراض داشتیم و در جلسات هیئت رئیسه هم چندین مرتبه این موضوع را به خودشان گفتیم.

*قسم می خوردند که این برکناری سیاسی و با فشار نبوده است. حالا خودشان می دانند دیگر. می‌گفتند تصمیم؛ تصمیم ما بود. بچه ها می گفتند ممکن است تصمیم شما به خاطر فشارهای

*در مورد انتخاب آقای ماجدی همه متفق القول از اعضای هیئت رئیسه تشکر کردند ولی در مورد برکناری آقای عزیزی خادم ابهام داشتند که این ابهام مطرح شد و من فکر می‌کنم تا بیش از هفتاد درصد ابهاماتشان با استدلال اعضای هیئت رئیسه برطرف شد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا