خبر

تناقض در مورد مصدومیت سردار آزمون / مهاجم تیم ملی به بازی با کره جنوبی می رسد؟

خبرورزشی –

بعد از حضور سردار آزمون در بایرلوزکوزن تصور می شد او با شروع دور برگشت بوندس لیگا در ترکیب تیم جدیدش به میدان بیاید اما غیبت در دیدار با دورتموند و اشتوتگارت نشان داد آسیب دیدگی این مهاجم جدی است و دلیل عدم همراهی تیم ملی در بازی با عراق و امارات نیز همین بوده و اصلا بحث کرونای او مطرح نبوده است و به نظر می رسد فدراسیون فوتبال هم مرتکب اشتباه شد که زنیت را متهم به حرکت عامدانه علیه تیم ملی فوتبال ایران کرد و حتی در این باره با فیفا هم مذاکره داشت.

جراردو سیون، سرمربی بایرلورکوزن پیش از دیدار مقابل ماینتس در هفته بیست‌وسوم بوندس‌لیگای آلمان در خصوص وضعیت آزمون که از ناحیه لیگامنت آسیب دیده، گفت: «آزمون در این بازی قادر به همراهی ما نیست. او همچنان در حال ریکاوری در جریان تمرینات است.»

این نشان می دهد مصدومیت سردار آزمون جدی است و حالا حالا ها باید منتظر بازگشت او به صحنه فوتبال بود. چون با رفع مصدومیت چند هفته ای هم زمان می برد که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به هماهنگی با اعضای تیم جدیدش دست پیدا کرد و شاید در شروع سرمربی بایرلورکزون از سردار آزمون به عنوان بازیکن تعویضی استفاده کند. دغدغه کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با کره جنوبی است که ۴ فروردین احتمالا در شهر سئول برگزار می شود. پیش از اردو به بهانه بازی با کره جنوبی اگر سردار آزمون در ترکیب بایرلوکوزن به میدان نیاید احتمالا اسکوچیچ او را به اردوی تیم ملی فرا نخواهد خواند به این خاطر که سردار آزمون هفته است در مسابقات رسمی به میدان نمی رود و از شرایط مسابقه دور شده است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا