خبر

تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های عمومی و تربیت مربی قرآنی و حدیثی تا فردا


شفقنا- مهلت ثبت نام در دوره‌های عمومی و تربیت مربی قرآنی و حدیثی ویژه نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ تا ۵ اسفند تمدید شد.

به گزارش شفقنا، در این فراخوان، ۳۵ دوره عمومی و تربیت مربی قرآنی و حدیثی ارائه شده است. دوره‌های «عمومی» آموزش قرآن و حدیث شامل دوره‌های کارگاهی روان‌خوانی، تجوید، ترتیل‌خوانی، حدیث‌خوانی اصول کافی، آشنایی با علوم حدیث، معارف نهج البلاغه و معارف صحیفه سجادیه و حفظ آنها و همچنین دوره‌های مختلف حفظ قرآن کریم هستند.

در دوره‌های «تربیت مربی» قرآن و حدیث نیز دوره‌های مهارت‌های بیان تفسیر قرآن کریم (مقدماتی و تکمیلی)، تربیت مربی حفظ قرآن کریم، تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی ویژه طلاب بین‌الملل و طلاب ایرانی ساکن قم، تربیت مروج نهج‌البلاغه (در دو سطح مقدماتی و تکمیلی) و تربیت مروج صحیفه سجادیه (در دو سطح مقدماتی و تکمیلی) ارائه شده است.

این دوره‌ها به دو صورت حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مجازی (برخط) برگزار خواهد شد؛ در این راستا شرایط بهره‌مندی عموم طلاب حضوری و غیرحضوری جامعه الزهرا علیهاالسلام از دوره‌های مجازی قرآنی و حدیثی به صورت برخط فراهم شده است.

تشکیل هر کدام از دوره‌های فراخوان شده در جدول ثبت نام، منوط به حدنصاب رسیدن تعداد افراد ثبت نامی است که پس از انجام ثبت‌نام‌ها به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

ثبت نام در این دوره‌ها تنها از طریق مراجعه به سامانه http://qh.jz.ac.ir امکان‌پذیر است. در پایان ثبت نام، پیامکی حاوی کد رهگیری برای مخاطبان ارسال می‌شود که بانوان طلبه باید این کد را ذخیره کرده و در صورت تشکیل دوره، جهت نهایی کردن ثبت نام از آن استفاده کنند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا