خبر

تصمیم امباپه تغییر می‌کند؟/ احتمال غافلگیر شدن رئالی‌ها

خبرورزشی –

کیلیان امباپه که گفته می‌شود در پایان فصل جاری از پاری‌سن‌ژرمن جدا و به‌عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید ملحق خواهد شد، ممکن است تمامی معادلات را به‌هم بزند و قراردادش را با این باشگاه فرانسوی تمدید کند. براساس ادعای نشریه «ایندیپندنت» انگلیس، امباپه ۲۳ ساله در حال بررسی پیشنهادی است که از جانب باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دریافت کرده که در صورت قبول آن تبدیل به کسی می‌شود که بیشترین دستمزد دریافتی را در بین بازیکنان جهان دارد. طبق این گزارش پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی با دستمزد یک میلیون یورو در هفته به این ستاره فرانسوی داده‌ است.

اخیراً نشریه «بیلد» آلمان مدعی شده بود؛ باشگاه رئال مادرید با کیلیان امباپه به توافق رسیده است و این مهاجم فرانسوی تابستان پیش رو به‌عنوان بازیکن آزاد از پاری‌سن‌ژرمن جدا و به کهکشانی‌ها ملحق می‌شود. طبق این گزارش؛ امباپه ۲۳ ساله به ازای هر فصل بازی در رئال مادرید ۵۰ میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

امباپه در پنج فصل اخیر در ۲۰۳ بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفته و ۱۵۴ گل هم به ثمر رسانده است. مهاجم PSG در فصل جاری آمار ۲۲ گل زده و ۱۶ پاس گل در ۳۲ بازی را داشته است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا