خبر

تصمیمات بحران‌ساز در استقلال! | خبرگزاری بین المللی شفقنا


شفقنا – اخذ چند تصمیم در باشگاه استقلال، تیم آماده آبی‌پوشان پایتخت را دچار حواشی زیادی کرده است.

به گزارش شفقنا ورزشی، استقلال به لطف آرامش کم نظیر خود توانسته در این فصل صدر جدول لیگ برتر را در اختیار بگیرد حالا با چند مشکل بزرگ دسته و پنجه نرم می‌کند و برای برون رفت از این مشکلات راه سختی را در پیش درد.

استقلالی‌ها که امید داشتند با رایزنی‌های خود اعزام محمد‌حسین مرادمند و سیاوش یزدانی را به خدمت سربازی به تعویق بیاندازند، حالا با جواب رد مسئولان نظام وظفیه مجبور خواهند بود با جدایی دو مدافع ثابت خود کنار بیایند.

با جدایی این دو مدافع، قطعا تغیراتی تاثیر گذار در ترکیب و سیستم استقلال به وجود خواهد آمد، آبی پوشان پایتخت که دلخوش به دریافت مجوزهای لازم برای به تعویق انداختن خدمت سربازی مرادمند و یزدانی بودند در نقل و انتقالات نیم فصل، عارف آقاسی یکی از برترین مدافعان لیگ برتر را صالح حردانی معاوضه کردند، این بی تدبیری در کنار جدایی این دومدافع در مقطع فعلی دست فرهاد مجیدی را بیش از پیش در پست دفاع خالی کرده است.

مجیدی مجبور خواهد بود که روزبه چشمی را از پست هافبک دفاعی به مرکز خط دفاع بیاورد و از عارف غلامی که تازه به میادین بازگشته است در ترکیب اصلی خود استفاده کند. آبی پوشان پایتخت که در این فصل به لطف دفاع بی نقص خود دیدارهای زیادی را به پیروزی رسیده است، حالا دچار چالشی بزرگ شده است.

مشکل دیگر استقلال، حواشی اخیر تمرینات این تیم و اختلافات ایجاد شده بین سرمربی استقلال و کاپیتان این تیم است که باعث کنار گذاشت وریا غفوری از تیم استقلال شده است.

به اعتقاد شفقنا ورزشی، استقلالی‌ها اگر می‌خواهند به طلسم عدم قهرمانی های خود خاتمه دهند باید با کنار زدن حواشی تدبیری برای مشکلات خود داشته باشند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا