خبر

تشکیل کمیته اجرای فرامین مقام معظم رهبری در چهارمحال و بختیاری – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرگزاری مهر، محسن حسین میرزایی صبح امروز پنجشنبه در شورای رسانه شهرمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اعضای این شورا باید با دغدغه در جلسات حضور پیدا کنند، گفت: می توان از این توانایی استفاده کرد. امید ایجاد کن.»

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهر محال و بختیاری با تاکید بر اینکه خبرنگاران یکی از مهمترین اقشار تاثیرگذار در جامعه هستند، گفت: خبرنگاران باید به جایگاه واقعی خود برسند و خبرنگاران حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند و از نظر فنی مخابره می کنند. مطالبات از مسئولان

وی افزود: خبرنگاران یکی از مجموعه هایی هستند که می توانند در پیشرفت و تمایز استان موثر باشند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شرمحال و بختیاری باید به جایگاه خبرنگاران اهمیت ویژه ای بدهد و مراسم تجلیل از خبرنگاران باید به درستی و با برنامه ریزی مناسب انجام شود تا شاهد رضایت باشیم. بیایید این فصل باشیم.

حسین میرزایی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی در موضوعات مختلف باید دقیق و مستمر باشد، گفت: این موضوع تاثیر بیشتری خواهد داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار شرمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه برگزاری تورهای خبری برای بازدید از پروژه های عمرانی کار ارزشمندی است، یادآور شد: روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید بیش از پیش فعال باشند.

وی گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری نشست های تخصصی با خبرنگاران شارمل و بختیاری وجود دارد و باید وضعیت بیمه و معیشت خبرنگاران مورد توجه قرار گیرد.

حسین میرزایی از تشکیل کمیته ای برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در چهارال و بختیاری خبر داد و افزود: مطالب باید در اختیار رسانه ها قرار گیرد و از زحمات و تلاش های خبرنگاران قدردانی می کنیم و امیدواریم این مجموعه را یاری کنند. مقامات در انجام خدمت خود».منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا