خبر

تشکیل کادر نوجوان در ۱۲۰ کانون فرهنگی هنری مساجد قم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری امروز پنجشنبه چهارم اسفندماه در همایش بزرگداشت سی امین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در به مدت 6 ماه از کانون های مساجد قم و در این مدت برنامه های مختلفی را تدارک دیدم و بر تدبیر تکیه کرده ام.

و مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم ادامه داد: در این مدت توانستیم برنامه های مختلفی را در سه حوزه هویتی، سازماندهی و توانمندسازی شناسایی و اجرا کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین حیدری یکی از عملیات هایی که به ستاد کانون های مساجد و مدیران استان مربوط می شود را بحث کادرسازی جوانان عنوان کرد و گفت: این امر با استقبال آحاد جامعه مواجه شد. مساجد و تا به امروز موفق به استخدام 120 مرکز شده اند. من باشم که شامل 1600 نوجوان فعال در مساجد است.

وی با بیان اینکه تمام ظرفیتی که امروز در انقلاب اسلامی داریم زاییده مناطق پست است، ادامه داد: تعداد زیادی از این هزار و 600 نفر در مناطق پست نیز مراکز دارند و از این فرصت استفاده می کنیم چرا که این مناطق در حوزه هستند. انقلاب و اسلام نقش مهمی دارد.

و مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قم ادامه داد: پس از ساماندهی این 1600 کادر جوان، بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری برای این برنامه پیوست هایی را در حوزه های مختلف شناسایی کردیم که از جمله آنها می توان به پیوست آموزشی، تهذیب دلبستگی، کتابخوانی، دلبستگی اشاره کرد. به کتابخوانی، آموزش های تشکیلاتی، ورزش و اردوها و هسته های آموزش محور و … که می تواند در ارتقا و تقویت مراکز و فعالیت های آنها موثر باشد.

وی در خاتمه از همراهی و همراهی ستاد مرکزی کانون های مساجد کشور، مدیران استان قم بویژه استاندار محترم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل تبلیغات اسلامی و مدیر کل محترم استان تشکر و قدردانی کرد. تبلیغات اسلامی مدیر امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل ورزش، جوانان و همه س وی از کسانی که مراکز مساجد را حمایت و دستگیر کردند قدردانی و تشکر کرد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا