خبر

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر با تغییرات مهم/ بازگشت احتمالی کاپیتان و حضور زوج جدید در خط حمله

خبرورزشی –

پرسپولیس بعد از شکست مقابل فولاد در بازی سوپرجام که در سیرجان برگزار شد، توانست ۲ بازی خود در لیگ برتر را مقابل نساجی و آلومینیوم اراک با پیروزی پشت سر بگذارد و همچنان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در کنار استقلال باشد.

حالا بعد از گذشت ۲ هفته ، یحیی و تیمش بار دیگر به سیرجان رفتند تا این بار مقابل گل گهر در لیگ صف آرایی کنند. شنیده ها از آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به سیرجان حاکی از آن است که گل محمدی قصد دارد تیمش را با یکی دو تغییر نسبت به بازی مقابل آلومینیوم ، به مصاف گل گهر بفرستد.

حامد لک که به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده ، بار دیگر درون دروازه قرار خواهد گرفت. رامین رضاییان مطابق بازی با آلومینیوم مدافع راست و سعید آقایی هم مدافع چپ پرسپولیس خواهند بود. در قلب خط دفاع شاهد بازگشت سید جلال حسینی به ترکیب اصلی و زوج او با وحدت هنانوف خواهیم بود. البته این احتمال وجود دارد، در آخرین لحظه مثل دیدار قبل فرشاد فرجی در ترکیب اصلی قرار بگیرد ولی شنیده های ما حاکی از این است که شانس کاپیتان برای فیکس شدن بیشتر خواهد بود.

در میانه میدان باز هم شاهد حضور کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک خواهیم بود و خبری از اسدی که در بازی قبل گلزنی کرد، نخواهد بود. وحید امیری و احسان پهلوان هم در دو سمت خط میانی بازی خواهند کرد. اما نکته جالب ترکیب پرسپولیس در خط حمله خواهد بود. به نظر می رسد، یحیی در بازی با گل گهر قصد دارد عبدی را نیمکت نشین کند و حامد پاکدل در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت. پاکدل که در دو بازی قبلی تیمش موفق به گلزنی شد ، در کنار ترابی زوج خط حمله پرسپولیس را در سیستم ۲-۴-۴ تشکیل خواهند داد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا