خبر

ترامپ: بزرگترین تهدید آمریکا سیاستمداران داخلی هستند نه روسیه و چین


شفقنا- رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت که این کشور از سوی روسیه و چین تهدید نمی شود بلکه با تهدید سیاستمداران داخل کشور روبروست.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، دونالد ترامپ در جمع هواداران خود در میشیگان اظهار داشت: بزرگترین تهدید ما از خارج نیست بلکه از سیاستمداران بیمار و تندروهایی است که دانسته یا ندانسته می خواهند کشورمان را نابود کنند. این همان تهدید بسیار بزرگتر از روسیه و چین است.

ترامپ حاضران در جلسه را به دست گرفتن دوباره کنترل کنگره در انتخابات سال 2022 ترغیب کرد و افزود: به کاخ سفید باز خواهیم گشت.

قرار است آمریکایی ها در انتخابات میان دوره ای کنگره که هشتم نوامبر 2022 برگزار می شود، به نامزدهای همه کرسی های مجلس نمایندگان که تعدادشان به 435 کرسی می رسد، رای دهند.

ترامپ در ادامه سخنانش، وقوع «کابوس اقتصادی» را برای کشورش پیش بینی کرد و گفت: درآمد واقعی در حال کاهش است. ما در آستانه کابوس اقتصادی به نام رکود تورمی هستیم. آیا کسی این را می داند؟ یعنی تورم و رکود همزمان. آیا این خوب به نظر می رسد؟

وی در پایان نیز گفت: دولت کنونی آمریکا به رهبری جو بایدن همه کارهایی که دولت قبلی انجام داده بود را به مخاطره می اندازد. اوضاع اقتصادی کشور فاجعه تورمی بایدن است.

خبر در آرتی

خبر قبلیزمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شدSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا