خبر

تجربه کم کادر فنی استقلال قهرمانی را از این تیم می‌گیرد/ اشتباهات داوری و امتیازات اهدا شده به صدرنشینی آبی‌ها کمک کرده است

خبرورزشی –

روز چهارشنبه هفته جاری و در یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ برتر دو تیم گل گهر و پرسپولیس در سیرجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در آستانه مصاف یحیی گل محمدی با امیر قلعه نویی، سرمربی و کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است گل گهر سیرجان از انگیزه زیادی برای این دیدار برخوردار است.

با این وجود حمید درخشان می‌گوید پرسپولیس در این بازی محکوم به برد است.

فکر می‌کنید پرسپولیس در سیرجان امتیاز از دست بدهد؟

بازی واقعا سختی است. همه تیم‌ها جلوی پرسپولیس انگیزه دوچندان دارند و گل گهر با امیر قلعه نویی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این وجود من فکر می‌کنم پرسپولیس برنده می‌شود یعنی باید برنده شود!

 چرا باید؟!

پرسپولیس برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به پیروزی است. بنابراین شک ندارم یحیی گل محمدی و شاگردانش با همه توان و برای ۳ امتیاز به زمین می‌روند.

 رقابت جالبی هم در صدر جدول بین استقلال و پرسپولیس درحال انجام است. به نظر شما در نهایت چه تیمی قهرمان لیگ برتر خواهد شد؟

ببینید این نظر شخصی من است که جدا از امتیاز اهدایی فدراسیون سابق به استقلال در مورد پرونده بازیکن گابنی، اشتباهات داوری هم به صدرنشینی این تیم کمک کرده است! اگر با دقت بازی‌های این فصل را دیده باشید متوجه این حرف من خواهید شد اما تصور می‌کنم استقلال با اولین باخت با مشکلات جدی روبه رو خواهد شد!

 چرا؟!

این پیش بینی من است. نمی‌خواهم خیلی موضوع را باز کنم اما تجربه کمتر کادر فنی استقلال می‌تواند برای این تیم مشکل ساز شود. گاهی اوقات شما با یک حرکت یا تصمیم ممکن است یک تیم را وارد حاشیه کنید.

 منظور شما اخراج وریا غفوری است؟

در جریان مسائل داخلی استقلال نیستم و ربطی هم به من ندارد. شما در مورد شانس‌های قهرمانی پرسیدید و من هم جواب شما را دادم و اینکه به این دلایل هنوز شانس پرسپولیس را بیشتر از استقلال می‌دانم.

 بگذریم! به نظر شما مهره کلیدی پرسپولیس در سیرجان کدام بازیکن خواهد بود؟

مهدی ترابی را من خیلی دوست دارم. هم فوتبالش را و هم اینکه شماره ۹ می‌پوشد اما این مهدی ترابی با مهدی ترابی سال‌های گذشته به ویژه زمان گابریل کالدرون خیلی فرق کرده است. او کمی‌افت کرده و امیدوارم هر چه زودتر به دوران اوج برگردد اما به نظرم ستاره بی ادعای این پرسپولیس احساس پهلوان است. بازی‌های خوبی در هفته‌های اخیر انجام داده و من فکر می‌کنم در سیرجان هم یک مهره کلیدی باشد.

حامد پاکدل هم البته ۲ گل در دو دیدار گذشته به ثمر رسانده است؟

 هر دو گل او زیبا بود اما تیزهوشی اش هنگام باز کردن دروازه نساجی مازندران قابل تحسین است. حامد پاکدل می‌تواند با همین عطش گلزنی و انگیزه بیشتر از این هم درپرسپولیس بدرخشد به خصوص که این تیم مهاجمان زیادی ندارد و به او در نیم فصل دوم فرصت بیشتری خواهد رسید.

در پایان نتیجه بازی گل گهر سیرجان و پرسپولیس را چگونه پیش بینی می‌کنید؟

من فکر می‌کنم پرسپولیس حداقل با اختلاف یک گل برنده خواهد شد. هرچند گل گهر سیرجان تیم خوبی است که سرمربی با تجربه و سرد و گرم چشیده ای مثل امیر قلعه نویی را بالای سر خود می‌بیند. امیدوارم بچه‌های پرسپولیس با تمام توان این بازی را پشت سربگذارند چون ۳ امتیاز آن برای قهرمانی بسیار حیاتی است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا