خبر

تجربه دیجیتال در کسب‌وکار چقدر مهم است؟/+ویدئو


شفقنا رسانه- شکل برخورد مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها با موضوع تجربه دیجیتال کارکنان بسیار مهم است تا جایی که صاحب‌نظران این حوزه معتقدند نداشتن یک راهبرد مشخص در زمینه تجربه دیجیتال، شرکت‌ها و سازمان‌ها را با مشکلات جدی مواجه می‌کند این ویدئو به ارکان مهم استراتژی دیجیتال می‌پردازد که دانستنش برای مدیران و کارآفرینان بسیار مهم است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، شکل برخورد مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها با موضوع تجربه دیجیتال کارکنان بسیار مهم است تا جایی که صاحب‌نظران این حوزه معتقدند نداشتن یک راهبرد مشخص در زمینه تجربه دیجیتال، شرکت‌ها و سازمان‌ها را با مشکلات جدی مواجه می‌کند این محتوا به ارکان مهم استراتژی دیجیتال می‌پردازد که دانستنش برای مدیران و کارآفرینان بسیار مهم است.
ارکان استراتژیک متمرکز بر تجربه دیجیتال کارکنان یکی از آنهاست به این معنا که مأموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های کلیدی، باید دارای شفافیت و انسجام بوده و بر مبنای تجربه دیجیتال کارکنان باشند و از آن حمایت کنند.
بازمهندسی مستمر فرایندها دومین رکن است که باید فرآیندهای سازمان‌ها پیوسته موردبررسی قرار گیرند و فرایندهایی که ارزشی ایجاد نمی‌کنند، حذف شوند.
مرکزیت استراتژی، به این معنی است‌ که استراتژی دیجیتالی باید با هسته اصلی کسب‌وکار در ارتباط باشد، چراکه استراتژی تأثیر زیادی بر کسب‌وکار دارد.
رویکرد بلندمدت از ارکان دیگر است به این ترتیب که استراتژی سازمان باید رویکردی بلندمدت (1تا20 ساله) داشته باشد.
توجه به مدیران سطح پایین‌تر و کارکنان خط مقدم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چراکه استراتژی یک سازمان نه‌تنها باید حمایت مدیران عالی سازمان، بلکه حمایت مدیران سطح پایین‌تر و کارکنان خط مقدم را نیز داشته باشد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا