خبر

به شکست دوباره این پرسپولیس ایمان دارم/ بردن این حریف سخت است اما در بازی رفت کار را تمام کردیم/ امیدوارم مردم از این مسابقه لذت ببرند

خبرورزشی –

رسول خطیبی پیش از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس و یحیی گل محمدی در این چند هفته اخیر، به غیر از سوپرجام با این اینکه به نظرم من در آن بازی هم فوق العاده کار کردند، خیلی خوب شکل و نتیجه گرفته است.

وی افزود: با اینکه مشکلاتی هم داشتند، از لحاظ فوتبالی جزو بهترین‌های ایران هستند اما ما هم تیم آلومینیوم هستیم. قطعا این توانایی را در بازیکنان می‌بینم که مثل بازی رفت کار بزرگی انجام بدهند. از نحوه تمرین بچه‌ها در این هفته این را دیدم که انگیزه خیلی بالایی دارند. طبق برنامه‌ایی که داریم مطمئنم بازی خیلی خوبی از طرف آلومینیوم شاهد خواهید بود.

سرمربی آلومینیوم اراک گفت: ان‌شاالله بتوانیم با امتیاز از زمین خارج شویم. هر تیمی بتواند از موقعیت‌هایش استفاده کند قطعا برنده می‌شود که امیدوارم تیم ما باشد. از بازیکنانم راضی هستم. با اینکه در بازی قبلی نتیجه را واگذار کردیم با تمام وجود کار کردند. در این چند روز هم خیلی خوب تمرین کردند. امیدوارم فردا بتوانیم بازی خیلی خوبی از بازیکنان آلومینیوم ببینم.

خطیبی در خصوص غایبان تیمش برای بازی فردا عنوان کرد: خوشبختانه محروم نداریم. همه بازیکنان را در اختیار داریم. در بازی رفت بچه‌ها فوق العاده کار کردند و یک هیچ بردیم. این باور را دارم که باز می‌توانند این کار را بکنند با اینکه کار خیلی سخت است. پرسپولیس در این مدت شکل خیلی خوبی گرفته و فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد ولی قطعا می‌دانم بچه‌های ما می‌توانند کارهای بزرگی انجام بدهند. این باور را دارم که بازیکنان من فردا یکی از بهترین بازی‌های لیگ برتر انجام خواهند داد. به همه آن‌ها ایمان دارم. ان‌شاالله مردم در خانه بازی خیلی زیبا و تماشاگر پسندی را ببینند و لذت ببرند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا