خبر

به اندازه جایگاه و در مورد باشگاه‌تان صحبت کنید/ لیگ مانند ماراتن است و ما تسلیم نمی‌شویم/ سربازی بازیکنان استقلال به ما مربوط نیست

خبرورزشی –

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس امروز در آیین نکوداشت مربیان برتر سال شرکت کرد. او در جمع خبرنگاران راجع به این مراسم گفت: خیلی تشکر می‌کنم از برگزار کنندگان این مراسم، افتخار بزرگی بود که نصیب من شد به عنوان مربی برتر سال؛ این عنوان را مدیون هواداران و همکاران پر تلاشم هستم؛ انشالله این روند را ادامه دهم. مربیگری کردن در فوتبال ایران کار خیلی سخت و طاقت‌فرسا است؛ انگیزه و عشق زیادی می‌خواهد و تا حالا توانسته‌ام آن را در خودم نگه دارم ولی واقعا همه مربیان با امکانات کم وسختی‌های خاصی که فوتبال ایران دارد کار کردن دشوار است. خداراشکر می‌کنم و از خانواده‌ام تشکر می‌کنم به خاطر صبری که دارند.

او در مورد اینکه آیا فدراسیون برای پرورش مربیان کاری انجام داده یا خیر توضیح داد: یکی از مشکلات و گلایه‌های ما همین است. می‌توانم بگویم هیچ‌کاری نکرده‌اند؛ از شروع مربیگری خودم که یازده سال پیش بود تا الان که به عنوان سرمربی پرسپولیس کار می‌کنم فدراسیون هیچ حرکتی برای ارتقای سطح دانش مربیان از قبیل داشتن کلاس، سفر برون‌مرزی، بازدید از باشگاه‌های خارجی بزرگ نکرده و حتی یک جزوه چند صفحه‌ای هم تهیه نکرده‌اند. این اتفاق در فوتبال دنیا میفتد و واقعا جای تاسف است.

او در مورد ریاست یازده‌ماهه عزیزی خادم گفت: من راجع به این مسائل زیاد صحبت نمی‌کنم چون بحث‌های مدیریتی کلان است و ترجیح می‌دهم تمرکزم بیشتر روی کارم باشد. هرکسی می‌آید برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

گل‌محمدی در مورد شایعاتی که پیرامون سرباز شدن بازیکنان پرسپولیس پس از مشمول شدن مرادمند و یزدانی مطرح شده بیان کرد: این اتفاق ممکن بود برای هر باشگاهی بیفتد و از طرف ما کسی موضع‌گیری نکرد. هیچ اهمیتی باشگاه ما به این مسائل نداده و نخواهد داد؛ ولی متاسفانه دیروز حتی مربی بدن‌سازشان که اصلا نباید میکروفون جلوی دهانش ببرند، راجع به باشگاه پرسپولیس حرف می‌زند. حد، اندازه و جایی که هستید را بدانید بعد صحبت کنید. خواهشم از دوستان این است که راجع به تیم خودشان و اتفاقاتی که برای تیم‌شان افتاده صحبت کنند و راجع به باشگاه پرسپولیس لطفا حرف نزنند.

ادامه دارد…Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا