خبر

بنیاد علوی ۶۴ پروژه را طی دو سال گذشته در درمیان عملیاتی کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، جواد قناعت ظهر سه شنبه در شورای اداری درمیان اظهار کرد: امروز در سطح ملی حرکت مبارکی با محوریت خراسان‌جنوبی در شهرستان درمیان آغاز شد و آن اجرای تفاهم‌نامه بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای ساخت ۲۰ هزار مسکن محرومین بود.

استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه این ۲۰ هزار واحد مربوط به همه ۳۱ استان کشور است، بیان‌کرد: سهمیه خراسان جنوبی ۵۵۰ واحد بود ولی با پیشنهاد استانداری و موافقت ریاست بنیاد مستضعفان به هزار واحد افزایش یافت.

قناعت ادامه‌داد: فلسفه حضور رئیس بنیاد مستضعفان علاوه بر آغاز طرح ساخت مسکن محرومین، بررسی دیگر برنامه‌های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی در شهرستان درمیان بود چرا که این شهرستان منطقه هدف برای توسعه و پیشرفت در استان مطرح است.

وی با اشاره به روحیه بسیجی، جهادی و مخلصانه رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد علوی در دو سال گذشته ۶۴ باب پروژه را در شهرستان درمیان به اتمام رساندند و ۳۷ پروژه را نیز در دستور کار دارند که به زودی به اتمام خواهد رسید.

استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: برای جامعه هدف شهرستان درمیان ۳۸ پروژه را تعریف کرده‌ایم که برآورد اولین آن ۲۷۶ میلیارد تومان است.

قناعت یادآور شد: پیشنهاد ما این است که برای پیگیری، این پروژه‌ها را تقسیم و ۱۱۵ میلیارد تومان اعتبار را منابع دستگاه‌های اجرایی استان (دستگاه‌های مختلف چون منابع طبیعی، جهاد، توزیع نیروی برق، بهزیستی و …) و ۶۱ میلیارد تومان را بنیاد علوی تأمین کند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا