خبر

بسیج ظرفیتی برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حمید دامغانی صبح پنجشنبه در مراسم اجلاسیه و انتخابات مجمع بسیجیان استان سمنان به میزبانی مجتمع فرهنگی دفاع مقدس سمنان با بیان اینکه ما در مقطع حساسی از انقلاب قرار داریم، ابراز کرد: با توجه به این شرایط امروز، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی در کمک به دولت و دستگاه‌های اجرایی و تاکید بر شتاب در بیانیه گام دوم انقلاب، یکی از اساسی‌ترین نیازهای ما محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه باید به بیانیه گام دوم انقلاب شکل عملیاتی ببخشیم، افزود: متخصصان بسیجی که در دل اقشار مختلف مردم وجود دارند باید نقش مهم خود را در این عرصه ایفا کنند.

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه امروز شرایطی در جامعه ما فراهم شده که زمینه سازی شکل‌گیری دولت اسلامی ایجاد شده تا به تمدن نوین اسلامی برسیم و استفاده از ظرفیت نخبگان با تکیه بر تجارب ارزشمند گذشته، بستر لازم را برای نقش آفرینی متخصصان و نخبگان در عرصه‌های مختلف فراهم خواهد کرد، تاکید کرد: مجمع بسیجیان یکی از ارگان‌هایی است که نقش محوری در این پیشتازی و در شرایط کنونی کشورمان دارد.

دامغانی در ادامه با بیان اینکه سند اعتلای ده ساله بسیج مبنای حرکت بسیج برای همراهی ظرفیت‌های مردمی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است، تاکید کرد: امروز ما با دشمنی مواجه هستیم که در تقابل با ایران، همزمان سازی عناصر قدرت خود را به سوی جنگ ترکیبی علیه ما سوق داده است اما موفق نشده و ارکان قدرت دشمن ترک برداشته است.

وی افزود: در حوزه تقابل با جهان استکبار ما در حوزه نظامی به یک بازدارندگی خوبی رسیده‌ایم که دشمن توان و قدرت استفاده از تجهیزات پیشرفته‌اش را ندارد، در حوزه نفوذ منطقه‌ای بعد از شهادت شهید سلیمانی انگیزه در محور مقاومت گسترش پیدا کرد و شخصیت و مکتب شهید سلیمانی در سطح محور مقاومت و منطقه نشر پیدا کرد.

به گزارش مهر، اجلاسیه و انتخابات مجمع بسیجیان استان سمنان به همت ستاد تخصصی اقشار و متخصصان سپاه استان سمنان در حالی برگزار شد که حجت‌الاسلام محسن انصاری نیا به عنوان رئیس مجمع بسیج استان سمنان انتخاب شد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا