خبر

بررسی خواسته ها و مشکلات برخی شهروندان خوزستانی توسط وزیر اطلاعات


شفقنا- وزیر اطلاعات بعد از سخنرانی در مسجد جواد الائمه پادادشهر اهواز، از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته های تعدادی از شهروندان قرار گرفت.

به گزارش شفقنا از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات، با حضور در جمع تعدادی از مردم کلانشهر اهواز در مسجد جوادالائمه پادادشهر بر رسیدگی به مشکلات و تسریع در رسیدگی خواسته های مردم تاکید کرد و گفت: دولت تلاش دارد تا با جدیت به مشکلات مردم به خصوص در حوزه معیشت رسیدگی کند.
وی با تاکید بر اینکه همواره خوزستان برای ملت ایران عزیز است گفت: شهدای زیادی در این استان خون پاک خود را تقدیم انقلاب و اسلام کرده اند.
وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه امنیت این استان به واسطه مردم آن و اتحاد در بین اقوام مختلف رقم زده شده است گفت: امیدواریم با همت و تلاش مردم بتوانیم در ایجاد زیرساخت های بهتر برای این استان گام های اساسی برداریم.
حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب به دیدار خود با رئیس جمهور، پیش از سفر به خوزستان اشاره کرد و گفت: آیت الله رئیسی عنوان کرد که سلام مرا به مردم برسانید و به ملت بگویید که همراهی و دعای خیر آنها است که می تواند این دولت را موفق کند.

خبر قبلیاولیانوف و کمالوندی در وین دیدار کردندSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا