خبر

بخشودگی جرایم سال های گذشته اصناف و کسبه منطقه سیستان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرگزاری مهر، احسان مشاغل خانگی وی در شورای اداری استان سیستان افزود: جرایم واحدهای صنفی و شرکتی در استان سیستان در سنوات گذشته بخشوده شد و مالیات امسال حداکثر با توجه به ظرفیت مقرر در ماده 165 مالیات کسر می شود. قانون.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه اشعه ایکس در مرز راه اندازی شده بود شیر شهرستان هرمند که یکی از مطالبات فعالان اقتصادی منطقه بود در رابطه با پرداخت تعهد ارزی بله تسریع شد. ماشین حمل و نقل وی با بیان اینکه منطقه سیستان نیز اقدام خواهد کرد، بیان کرد: با توجه به خشکسالی که دامداران و دامداران را متحمل رنج زیادی کرده است، تلاش بانک زیارت برای وصول معوقات تا پایان سال متوقف می شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: با توجه به موافقت دولت با منطقه آزاد سیستان، هر زمان که طرح تفصیلی و جامع آن تهیه شود، دبیرخانه مناطق آزاد موظف به تحقق آن خواهد بود.

مشاغل خانگی وی افزود: تلاش می کنیم کل درآمدهای گمرکی در همین منطقه هزینه شود و در قانون بودجه 1402 نیز تلاش می کنیم این موضوع به تصویب برسد.

درآمدهای سیستان و بلوچستان باید در خود استان هزینه شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این امر ضروری است خطهزینه درآمدهای این استان از جمله گمرکات و بازارچه های مرزی خط کشور پهناوری است.

حسین مدرس خیابانی نیز با تقدیر و تشکر از حراست استان گفت: خوشبختانه در سال های اخیر شاهد افزایش درآمدهای گمرکی در این منطقه بوده ایم که به معنای افزایش حجم مبادلات تجاری در سیستان و بلوچستان است.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم پروژه های مهمی مانند انتقال آب از دریای عمان و حفر چاه های عمیق را اجرا کنیم اما اجرای این طرح ها زمان زیادی می برد. روی این اساسشما باید موضوع را دریافت کنید حقوق آب سریع پیگیری کنید

خیانی با اشاره به سند تحول و توسعه خاطرنشان کرد: در سند تحول دولت 6 عامل برای پیشرفت و توسعه کشور وجود دارد که خوشبختانه هر شش عامل در سیستان و بلوچستان وجود دارد.

سفر وزیر اقتصاد و دارایی به سیستان و بلوچستان به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا