خبر

با عمل‌گرایی به سمت رسیدن به اهداف حرکت کنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بیش از ۲۵۰۰ نفر از بزرگان و تاثیرگذاران صنعت ساختمان در رویدادی به نام اجلاس سراسری سازندگان و طراحان تهران که به همت مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد شرکت کردند.

این مراسم ۴ اسفند ماه ۱۴۰۰ برای سومین بار و با هدف تقدیر از مهندسین ساختمان به مناسبت روز مهندس برگزار شد. در این مراسم بیش از ۵۰۰ نفر از سازندگان شاخص تهران و کشور، ۱۰۰۰ نفر از برترین و فعال‌ترین معماران پایتخت، برترین دفاتر معماری تهران، انبوه‌سازان، بزرگترین تولیدکنندگان و کارآفرینان صنعت ساختمان و مدیران عالی‌رتبه حوزه‌های شهری و ساختمانی کشور حضور داشتند.

در این جمع یکی از شرکت‌های شاخص و تأثیرگذار، یعنی گروه صنعتی هافمن علاوه بر داشتن غرفه‌ی تخصصی، حامی رویداد بوده و مدیرعامل گروه صنعتی هافمن آقای دکتر محمد حمیدیه به ایراد سخنانی کوتاه پرداخت.

وی بیان کرد: مدیریت زمان یکی از مباحث مهم در مهندسی است. از این رو بهتر می‌دانم سخنرانی بسیار کوتاهی داشته باشم و از گفتاردرمانی و سخن گفتن دوری کنم تا بتوانیم بیشتر به عمل‌گرایی بپردازیم.

دکتر حمیدیه اضافه کرد: مردم از سخن شنیدن و حرف و شعار خسته‌اند. باید بتوانیم با عمل‌گرایی به سمت رسیدن به اهداف حرکت کنیم. در بین مهندسین و خبرگان صنعت ساختمان سخنان تخصصی و آمار و ارقام نخواهد گفت و زیره به کرمان نمی‌برد.

با عمل‌گرایی به سمت رسیدن به اهداف حرکت کنیم

در ادامه مراسم از معماران و سازندگان برتر و منتخبین سال تقدیر و تشکر شد. اهدای لوح تقدیر به کارآفرینان برتر صنعت ساختمان و برگزاری پنل‌های متنوع و تخصصی در زمینه چشم‌انداز معماری و ساخت و ساز در ایران و جهان از برنامه‌های این رویداد بود. پنل پیش‌بینی اقتصاد مسکن در سال ۱۴۰۱ توسط کارشناسان و تحلیل‌گران این صنعت برگزار شد. پایان اجلاس نیز همراه بود با تجلیل از مدیر عامل گروه صنعتی هافمن جناب آقای دکتر حمیدیه، که به نیابت از ایشان آقای مهندس وهاب زاده مدیر فروش و بازاریابی گروه صنعتی هافمن لوح و تندیس را دریافت کردند.

از گروه صنعتی هافمن که حامی برگزاری این رویداد بود در قالب تقدیرنامه‌ای از سوی دبیر رویداد تجلیل شد. در متن این لوح تقدیر آمده است: حضور و مشارکت ارزشمندتان را در برگزاری اجلاس سالانه سازندگان و طراحان تهران صمیمانه ارج می‌نهیم و به پاس تلاش و اهتمام ارزنده‌ای که طی این سال‌ها در جهت بهبود و ارتقای صنعت ساختمان داشته‌اید مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام نموده و با آرزوی تداوم این همکاری بی بدیل، این لوح سپاس تقدیم‌تان می‌گردد. امید که در سایه ایزد یکتا، همواره سبز و پایدار بمانید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا