خبر

با انگیزه‌ای که مقابل استقلال داشتیم بازی می‌کنیم/ باید به هر طریقی سه امتیاز را نگه داریم

خبرورزشی –

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن اصفهان – پیکان اظهار داشت: یکی از مهمترین بازی‌های فصل‌مان را فردا خواهیم داشت. ضمن احترام به تیم خوب پیکان، محکوم به پیروزی هستیم. با بازیکنان صحبت‌های لازم را انجام دادیم و می‌دانیم این بازی چقدر برای ما باارزش است. باید به هر طریقی و جوانمردانه سه امتیاز را در شهرمان نگه داریم و کم کم برای شروع نیم‌فصلی خوب استارت بزنیم.

وی در مورد اینکه ذوب‌آهن بازی خوبی انجام می‌دهد ولی مشکلی اصلی‌اش گلزنی است، تصریح کرد: بیشترین تغییرات را در جلوی زمین داشتیم و این بخش را درست می‌گویید. با جذب نفرات جدید رقابت خوبی بین مهاجمان ایجاد و انگیزه‌ای بازیکنان هم بیشتر شد. در دیدار با استقلال در خلق موقعیت خوب عمل کردیم، آنهم مقابل تیمی که خوب و مدعی است. نمایشی که برابر استقلال داشتیم ما را خیلی امیدوار کرد. امیدوارم بازیکنانم با همان انگیزه‌ای که برابر استقلال داشتند فردا هم بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به محرومان و مصدومان تیمش برای دیدار فردا گفت: حامد نورمحمدی محروم است، ولی خوشبختانه مصدومی نداریم.

تارتار درباره شناختش از تیم پیکان خاطر نشان کرد: پیکان و ذوب‌آهن تغییرات گسترده‌ای داشتند. با گذشت ۱۷ هفته از مسابقات تیم‌ها همدیگر را آنالیز کرده‌اند. در زمان کمی که در اختیار داشتیم روی نقاط ضعف و قوت‌شان کار کردیم. پیکان تیمی است که بیشتر منتظر اشتباهات حریف است و بیرون از خانه امتیازهای خوبی گرفته است. باید هوشیار باشیم تا مبادا صدمه ببینیم.

وی در واکنش به برکناری شهاب‌الدین عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: نظر خاصی ندارم، ولی امیدوارم تصمیمی که گرفتند به سود فوتبال کشورمان باشد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا