خبر

باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب امروز پنج شنبه در مراسم سالگرد شهادت صفر احمدی در محل یادمان شهدای فتح المبین شوش اظهار کرد: امروز هر کس قصد دارد به صورت کاملاً سرافراز مسیر انقلاب اسلامی را طی کند باید ادامه دهنده راه شهدا باشد چرا که شهدا در ابتدای پیروزی این انقلاب برای حفظ نظام و اسلام از همه چیز خود گذشتند و جان که ارزشمندترین داشته هر انسان به شمار می‌رود را تقدیم کردند.

وی افزود: دشمنی استکبار و فتنه گران هیچ گاه پایان نمی‌یابد و تا وقتی نظام جمهوری اسلامی با قدرت عمل می‌کند آنها هر روز با یک دشمنی، ترفند و توطئه ای جدید وارد میدان می‌شوند به این دلیل که آنها در اصل دشمن اسلام هستند.

حجت الاسلام و المسلمین خطیب تاکید کرد: افرادی بودند که اوایل انقلاب با نظام اسلامی بودند ولی اینک اینها منافقانه علیه نظام حرکت می‌کنند چرا که این افراد در حرکت مسیر انقلاب دچار انحراف و خطا شدند و امروز در جبهه دشمن هستند به گونه‌ای که امروز حتی با خون پاک شهدا هم دشمنی دارند.

وزیر اطلاعات با تمجید از صبر و استقامت مردم در این سال‌ها بیان کرد: تحریم و فشار اقتصادی در این سال‌ها حربه دشمن علیه نظام اسلامی بود ولی با صبر و استقامت این فشارها بی اثر شده است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا