خبر

بازگشت ناگهانی لژیونر سرشناس به ایران/ سرخابی ها و ۳ تیم مطرح به دنبال جذب شاه ماهی نقل و انتقالات | جهان محتواعلی قلی زاده در سال های اخیر روند رو به رشدی در لیگ بلژیک و تیم شارلوا داشته و با وجود اینکه در دو تابستان گذشته پیشنهادهایی برای حضور در سایر باشگاه ها به خصوص لیگ فرانسه داشت، اما همچنان در بلژیک به میدان رفت. فوتبال. به نظر می رسید جام جهانی و درخشش این تورنمنت شاید نقطه شروع او برای حضور در تیمی معتبر و بزرگ باشد، اما اتفاقاتی که در هفته های اخیر رخ داد، آینده او را در فوتبال اروپا کاملا تحت تاثیر قرار داد.

گلی زاده که در سال 2018 و پس از تمدید قرارداد به شارلوا رفت، حالا باید تا سال 2025 در این تیم بماند و در این فصل برخلاف سال های گذشته که معمولا یکی از تاثیرگذارترین ستاره های تیمش بود، تنها یک گل و یک پاس گل در کارنامه او ثبت شد. در 22 هفته ای که از لیگ بلژیک می گذرد، در 10 بازی در ترکیب اصلی قرار گرفت، 10 بار به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در آخرین بازی تیمش اصلاً در فهرست ترکیب قرار نگرفت. که روز یکشنبه مقابل بروژ قرار گرفت تا شایعات جدایی او از این تیم افزایش یابد. رسانه های بلژیکی اعلام کردند که او به باشگاه اعلام کرده است که به دلیل بیماری همسرش می خواهد به فوتبال ایران بازگردد تا در کشورش تحت مراقبت قرار گیرد.

قلی زاده در مصاحبه ای گفت: “هنوز چیزی مشخص نیست، من تا پایان فصل با شارلوا قرارداد دارم. اینکه آیا به فوتبال ایران برمی گردم یا نه تا پایان هفته مشخص می شود. منتظرم ببینم. چه اتفاقی می افتد.” وی در خصوص پیشنهادی که از سوی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ارائه شده است، ادامه داد: از لیگ برتر ایران پیشنهاد دارم اما هیچ پیشنهاد رسمی و تماس مستقیمی از سوی استقلال و پرسپولیس دریافت نکرده ام و طبیعتاً اگر پیشنهاد رسمی برسد. من قطعا آن را در نظر خواهم گرفت و تصمیم خواهم گرفت.» اگرچه گفته می شود نام او در لیست خرید ساپینتو نیست، اما این روزها با توجه به اینکه شرایط تغییر کرده و او به دنبال جدایی از تیمش است، بعید است سرمربی پرتغالی به سراغ شاه ماهی نقل و انتقالات برود.

از سوی دیگر پرسپولیس تا قبل از بسته شدن نیم فصل که فردا ساعت 24 خواهد بود، برای توافق با گلی زاده تردیدی ندارد و به احتمال زیاد شاهد رقابت مجارستانی برای این جناح فنی در آخرین ساعات فصل پنجره نقل و انتقالات البته نباید فراموش کرد که شارلوا این بازیکن را به راحتی از دست نخواهد داد و در چنین شرایطی جذب او برای این دو تیم که از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند، هزینه زیادی خواهد داشت. در چنین شرایطی ممکن است باشگاه هایی مانند سپاهان، فولاد و حتی تراکتورسازی برای خرید او اقدام کنند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا