خبر

بازداشت ضارب فرد روحانی و همسرش در قزوین


دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت : ضارب فرد روحانی و همسرش در قزوین با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم، به گزارش ایرنا؛ محمد قاسمی در خصوص جزییات وقوع این حادثه گفت: در پی ورود یک خودرو به کوچه‌ای یکطرفه و مسدود نمودن مسیر برای عبور سایر خودروها و درخواست یک روحانی به همراه خانواده‌اش مبنی بر باز نمودن مسیر تردد توسط خودرو متخلف، راننده این خودرو پیاده شده و ابتدا اقدام به فحاشی به فرد روحانی و توهین به رهبری می نماید.

وی افزود: در ادامه این حادثه، فرد متخلف اقدام به ضرب و شتم شدید فرد روحانی می نماید که ایشان از چندین ناحیه دچار مصدومیت شده و سپس همسر فرد روحانی را نیز مورد ضرب و جرح قرار می دهد.

دادستان مرکز استان اعلام داشت: با وقوع این درگیری افراد حاضر در محل با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و عوامل انتظامی سریعاً در محل حاضر و فرد ضارب دستگیر شده و دستورات قضایی لازم نیز توسط قاضی کشیک صادر می شود.

قاسمی ادامه داد: بر اساس بازبینی دوربین های مشرف به محل وقوع حادثه، تخلف متهم موصوف مشهود و استفاده از سلاح سرد و ضرب و شتم عمدی فرد روحانی و همسرش نیز به وضوح نمایان است.

این مقام قضایی استان تصریح کرد: بر اساس گزارش مرجع انتظامی، مشاهدات شاهدین، تصاویر دوربین های موجود، برای فرد متخلف به اتهام توهین به رهبری، توهین به بانوان در معابر عمومی، تهدید با چاقو، توهین و تهدید نسبت به اشخاص حقیقی و ضرب و جرح عمدی؛ پرونده قضایی در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل و متهم پرونده با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: نظم و امنیت عمومی خط قرمز دستگاه قضایی است و بدون‌شک برخورد بدون اغماض و بازدارنده در انتظار متخلفان و مخلان نظم عمومی است./عصرایرانSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا