خبر

اگر زمان به عقب بر می گشت…

خبرورزشی –

 مدیران استقلال اگر کمی (توجه کنید فقط کمی) تجربه داشتند، باید حدس می زدند که شاید از نظر قانونی نتوان مشکل سربازی یزدانی و مرادمند را حل کرد. آنها طبق گفته یزدانی حتی قوانین نقل و انتقالات را هم نمی دانستند و این که وقتی فصل نقل و انتقالات تمام می‌شود، امکان انتقال بازیکن به فجرسپاسی و هر تیم دیگری وجود ندارد.

سیاوش یزدانی صراحتا گفته آجورلو به من گفت تو را به فجرسپاسی می دهیم و بعد از آنها قرض می گیریم! این مسئله نشان می دهد که مدیران استقلال قوانین را نمی دانستند و یا زیادی روی قدرت خود حساب می‌کردند اما هرچه هست خروجی کار حرف هایی است که سیاوش یزدانی زده و در واقع چشمش را بسته و تمام پل های پشت سرش را خراب کرده تا خودش را خالی کند. ماجرای سیاوش یزدانی و مرادمند قطعاً برای مدیران استقلال درس بزرگی شد. این که شاید بعضی از کارها را نتوان با عرف معمول در فوتبال ایران انجام داد به هرحال یک جاهایی باید بیشتر مراقبت کرد.

استقلالی ها می توانستند خیلی بهتر ماجرای سرباز های خود را مدیریت کنند مسلما اگر زمان به عقب برمی گشت آجورلو در همان تعطیلات نیم فصل قید این دو بازیکن را می‌زد و به جای آنها دو مدافع جدید می خرید. همان طور که اگر زمان به عقب برمی گشت با میکروفون خانم خبرنگار آن حرکت عجیب را انجام نمی داد که تا مدتها سوژه دوست و دشمن شود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا