خبر

انگلیس باز هم روسیه را تهدید کرد


شفقنا- وزیر امور خارجه انگلیس تهدید کرد: همه کسانی که در تعرض پوتین به اوکراین شریک هستند را هدف می‌گیریم. تحریم علیه همه چیز و همه کس روی میز است.

به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از اسکای نیوز، لیز تراس، وزیر امور خارجه انگلیس در شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه مسئول تلفات غیر نظامی و فرار بیش از 500 هزار تن از اوکراین است؛ آماری که به سرعت در حال افزایش است.

او افزود: دستان پوتین به خون آلوده است نه تنها خون اوکراینی‌های بی‌گناه بلکه خون مردانی که آنها را به سمت مرگ فرستاده است.

وزیر امور خارجه انگلیس گفت: ما از وزن جمعی‌مان که نیمی از اقتصاد جهان را تشکیل می‌دهیم، استفاده می‌کنیم تا تامین بودجه از ماشین جنگی پوتین را قطع کنیم و ما از طریق این تحریم‌ها، شدیدترین هزینه‌های اقتصادی را اعمال می‌کنیم و مردم عادی روسیه کم کم خود را در صف‌های بانکی خواهند یافت و شاهد افزایش نرخ بهره بانکی خواهند بود.

او تصریح کرد:‌ این پیامدها تنها با ادامه این درگیری از نظر وسعت و شدت بیشتر خواهند شد. ما در تلاشیم تا دولت پوتین را با تنگ‌تر کردن اوضاع و شرایط بیشتر تحت فشار بگذاریم.

تراس افزود: ما به دنبال بالاترین رده سران و نخبگان روسی هستیم و پوتین و همه کسانی که در تعرض او شریک هستند را هدف می‌گیریم. تحریم علیه همه چیز و همه کس روی میز است.

خبر قبلیلاوروف: دولت اوکراین نماینده همه مردم اوکراین نیستSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا