خبر

امیدی به بازگشت مهاجم جوان پرسپولیس نیست؟


شفقنا – مهاجم جوان پرسپولیس از فرصت طلایی که در اختیار او گذاشته شد استفاده نکرد و به همین خاطر شرایط بسیار سختی برای بازگشت به ترکیب اصلی دارد.

به گزارش شفقنا ورزشی، آسیب دیدگی عیسی آل کثیر و از طرف دیگر ناکامی پرسپولیس در جذب مهاجم خارجی باعث شد تا مهدی عبدی به ترکیب اصلی پرسپولیس برسد.

عبدی یک استعداد ناب است و در بازی های بزرگ گل های بسیار حساسی برای سرخ پوشان به ثمر رساند اما او یک ضعف بسیار بزرگ دارد و آن اینکه جنب و جوش لازم را ندارد و به هیچ وجه روی مدافعان حریف فشار نمی آورد.

خود عبدی هم به این نقطه ضعف خود اعتراف کرد. او حتی پیشنهاد اروپایی هم داشت و پیش بینی می شد که در فصل جاری بهتر و قوی تر ظاهر شود اما اینگونه نشد.

یحیی به گزینه مورد نظر خود در خط حمله رسید و او کسی جز حامد پاکدل نیست. پاکدل در سه دیدار اخیر پرسپولیس موفق به گلزنی شده است. مهم تر اینکه او برخلاف عبدی جنب و جوش و فعالیت زیادی در خط حمله دارد و به خوبی مدافعان را به خود مشغول می کند.

مهم تر اینکه سرخ پوشان با یک مهاجم جوان ازبک هم به توافق دست پیدا کرده اند و با این شرایط کار عبدی برای بازگشت به ترکیب اصلی بسیار سخت شده است.

منبع: شفقنا ورزشیSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا