خبر

الگوسازی و تربیت الگو مهمترین رویکرد جشنواره مالک اشتر سپاه است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ماشالله عبدی بعدازظهر امروز پنجشنبه در جریان کنسرت دوازدهمین جشنواره ملی ملک. او میخرد سپاه روح الله گفت: عید ملک او میخرد یک فرصت خوب در سازمان مقدس سپاه شناسایی مدیران موفق در سپاه و بسیج و مانند مالک است. او میخرد آنها با ویژگی های فردی و اجتماعی خود همیشه الگو بوده و ترس کوبنده در دل دشمنان خود بوده اند و عزیزان برگزیده در این جشنواره الگوهای موفقی هستند.

مسئول دفتر نمایندگی فقیه در سپاه روح الله استانداری مرکزی، الگوسازی و آموزش الگو از مهمترین رویکردهای جشنواره ملک است. او میخرد سپاه خواند و گفت: این جشنواره زمینه خوبی را برای رشد و ارتقای واحدها و رده های بسیج و سایر سپاه فراهم می کند.

اضافه شد: جشنواره ملک او میخرد توانایی مناسبی برای رسیدن به نقطه مطلوب است و رسیدن به این حالت ملاک قرآنی دارد و لذا این عید مالک است. او میخرد وجود و تملک او میخرد به مدیران یاد می دهد که بمانند.

و عبدی ادامه داد: خوشبختانه جشنواره ملک او میخرد در راستای رشد و شکوفایی فردی و جمعی، سازمان مقدس سپاه پاسداران و بسیج برکات فراوانی داشت و زمینه های تحول را ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: حاکم، شناخت دشمنان، قدم بردار در راه حق، مبتکر و خلاق، بصیر و مفید است. می گیرد یکی از مهم ترین ویژگی های فرصت ها، صاحب آن است او میخرد به فضل الهی این جشنواره زمینه را برای آمادگی بسیج و پاسداران برای برپایی و تبلیغ ظهور فراهم می کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در روح الله استان مرکزی با بیان اینکه امید آفرینی مهمترین رویکرد به فعالیت های سپاه پاسداران و بسیج در گام دوم انقلاب است، اظهار داشت: در گام دوم انقلاب امید آفرینی است. زمینه های پیشرفت و تقویت کشور. جهاد علمی و جهاد در ابعاد مختلف آن باید ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: دوازدهمین دوره جشنواره ملی ملک او میخرد سپاه حضرت روح الله ناحیه مرکزی با شعار هوشمندی، اثربخشی و کارآمدی برای دستیابی به سپاهی قوی و مقتدر تأسیس شد و امروز از برندگان جوایز تجلیل شد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا