خبر

اقدام عجیب یک مدیر سازمان لیگ علیه پرسپولیس به خاطر استقلال/ مدارکی که علیه ستاره پرسپولیس به استقلالی‌ها داد

خبرورزشی –

وحید امیری چرا هنوز در ۳۳ سالگی به سربازی نرفته و در لیگ برتر و تیم ملی فوتبال بازی می‌کند؟ این سئوالی بود که هواداران و اطرافیان تیم استقلال مطرح کردند که مصطفی لشگری مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس بدین شکل به آن پاسخ داد:

«امیری از لحاظ خدمت سربازی هیچ مشکلی ندارد و کارت معافیت دارد. آقای امیری بارها مصاحبه کرده و اخیراً هم در یک برنامه گفته بود که کارت معافیت دارد. او هیچ مشکلی ندارد و در این سال‌ها هم بدون مشکل بازی کرده است. از این حاشیه‌سازی‌ها تعجب می‌کنم. برخی‌ها با پیش کشیدن این بحث‌ها به دنبال این هستند که حواس هواداران‌شان را پرت کنند. تعجب می‌کنیم چرا عده‌ای دنبال مطرح کردن این حاشیه‌ها هستند. امیری هیچ مشکلی ندارد و کارت معافیت از خدمت دارد.»

در ادامه مشخص شد ستاره ملی پوش پرسپولیس معافیت پزشکی گرفته است اما این پایان ماجرا نبود!

موضوع امیری در اردوگاه آبی به بحثی داغ تبدیل شده به طوری که بهزاد نوشادی مربی بدنساز استقلال پس از پایان دیدار با فجر سپاسی شیراز گفت: «الان یکی از آماده‌ترین بازیکنان ایران وحید امیری است. او دوست خوب من، بازیکن خوب، با شخصیت و قوی است. الان از نظر تست آمادگی جسمانی در تیم ملی و همچنین ایران بهترین است. او چطوری معافیت پزشکی گرفته است؟ دو نوع معافیت داریم؛ یکی معافیت موقت داریم که ۶ ماهه است و دائم نیست. اگر شما رباط صلیبی پاره کنید یک یا دو سال است. امیری الان از نظر بدنی بهترین بازیکن ایران است. نمی‌دانم چطور به او معافیت دادند و چه کمیسیونی بود که به او دائم دادند؟ ولی برای بچه‌های ما اینطور …!»

شاید برای برخی پرسپولیسی ها این پرسش به وجود آمده باشد که استقلالی ها چرا روی خدمت سربازی وحید امیری زوم کرده اند؟ اصلا چه کسی یا کسانی چنین موضوعی را اولین بار مطرح کرده است؟

شنیدیم یکی از مسئولان سازمان لیگ راپورت وحید امیری را به مسئولان باشگاه استقلال داده است!

این فرد ظاهرا برگه معافیت دائم وحید امیری ملی پوش را نیز در اختیار استقلالی ها قرار داده که امروز محلی برای درگیری های رسانه و مجازی پیشکسوتان و طرفداران دو تیم شده است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا