خبر

اعتراض فرهاد مجیدی به پنالتی گم شده تیمش!/ جنجال مجیدی علیه داوری که به او کنایه زد!

خبرورزشی –

دیدار رفت دو تیم پرطرفدار تهرانی و مازندرانی چهار حاشیه مهم داشت که حالا پس از گذشت چند ماه از آن زمان رویارویی دوباره این دو تیم آن اتفاقات را به یاد طرفداران این تیم‌ها می‌آورد.

تنها بازی با تماشاگر استقلال

بازی رفت دو تیم استقلال و نساجی مازندران در استادیوم آزادی تنها دیدار این فصل استقلال در تهران و خارج از پایتخت بود که ستاد مبارزه با کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این اجازه را صادر کرد تا استقلال بتواند در حضور پنج هزار تن از تماشاگرانش بازی را برگزار کند. بازی که گرچه در پایان بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید اما حاشیه‌های مهم دیگری نیز داشت.

نساجی بدون سرمربی به میدان رفت

یکی از این حواشی غیبت ساکت الهامی روی نیمکت تیمش بود که پس از دیدار تیمش با گل گهر و اخراج شدن از سوی موعود بنیادی فر به شدت معترض شده بود. در جریان آن مسابقه ساکت الهامی سرمربی تیم شمالی رفتارهایی درقبال داور مسابقه (موعود بنیادی فر) داشت که همین موضوع منجر به اخراج او از کنار زمین شد. الهامی که بعد از دریافت کارت قرمز نیز با لحن تندی با داور مسابقه صحبت کرد، گزارش‌هایی از سوی ناظر و داور برایش رد شده و به همین خاطر پرونده اش به کمیته انضباطی رفت و شش جلسه از همراهی تیمش محروم شد که البته پس از دو جلسه محرومیت این تعداد به سه جلسه تقلیل یافت. او این بار و در بازی دوشنبه ۹ اسفند قطعا در محوطه فنی تیمش روبروی مجیدی می‌ایستد و تیمش را هدایت می‌کند.

سوت علیرضا فغانی برای مجیدی و قائمشهری‌ها

یکی دیگر از مهمترین اتفاقات بازی رفت استقلال و نساجی حضور علیرضا فغانی به عنوان داور وسط در آن دیدار بود. فغانی که برای رسیدگی به یکسری کارهای شخصی در آن برهه به تهران آمده بود به دعوت دوستانش (در دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال) قبول کرد تا یک مسابقه در هفته پنجم دور رفت را سوت بزند. بازی که بین تیم‌های استقلال و نساجی مازندران برگزار می‌شد. پیش از برگزاری این دیدار بسیاری تقابل مجیدی و فغانی را حاشیه ساز می‌دانستند که اتفاقاً همین طور هم شد.

اعتراض مجیدی به پنالتی که فغانی نگرفت

در پایان آن دیدار علیرضا فغانی به اظهارات فرهاد مجیدی درباره انتقاداتی که مطرح کرده بود پاسخ تندی داد. پنالتی که سرمربی استقلال معتقد بود به سود تیمش گرفته نشده! فرهاد مجیدی در آن صحنه معتقد بود توپ به دست مدافع نساجی برخورد کرده ولی علیرضا فغانی پس از پایان بازی عنوان کرد که در استرالیا به این قبیل مسائل توجهی نمی‌کنند و داور کار خودش را انجام می‌دهد. او در تلویزیون هم توضیح داد که در آن لحظه دست مدافع نساجی بسته بوده و خطایی رخ نداده است. فغانی البته به مجیدی توصیه کرد کمی حرفه‌ای باشد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا