خبر

اصرار زیاد محرم نویدکیا به استعفا


شفقنا – محرم نویدکیا با انتشار نامه خداحافظی‌ اعلام کرد که به استعفای خود اصرار دارد.

به گزارش شفقنا ورزشی محرم نویدکیا بعد از تساوی مقابل ذوب آهن در هفته نوزدهم در نشست خبری به صراحت اعلام کرد که می خواهد استعفا دهد و از باشگاه هم خواست تا با خواسته اش موافقت کند.با توجه به اینکه سپاهان کورس قهرمانی را از دست داده محرم نویدکیا برای باز گذاشتن دست باشگاه چنین تصمیمی گرفته است اما باشگاه سپاهان با خواسته نویدکیا موافقت نکرد. با این حال امروز سرمربی زردپوشان در نامه ای به باشگاه خواستار این شده تا اجازه دهند تا او برود.علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان این موضوع را تایید کرد و گفت که سرمربی این تیم چنین نامه ای را به باشگاه ارسال کرده است. البته هنوز این باشگاه نسبت به این نامه واکنشی نشان نداده است.

 در حالی که باشگاه سپاهان اصفهان استعفای محرم نویدکیا را نپذیرفته است، سرمربی جوان سپاهان بامداد امروز با انتشار متنی دوباره از هدایت این تیم استعفا کرد.

متنی که محرم نویدکیا منتشر کرده به شرح زیر است؛

با سلام خدمت مدیرعامل، سرپرست، کلیه اعضای زحمت‌کش باشگاه و هواداران خوب و عاشق سپاهان…

بعد از این که فصل گذشته با ۶۵ امتیاز نتوانستم قهرمانی را به هواداران خوب سپاهان تقدیم کنم، امسال با بودن در رتبه سوم احساس می‌کنم جای خود را به شخص دیگری بدهم، شاید مربی دیگری بتواند بهتر به تیم سپاهان کمک کند. من از همه شما انسان های شریف که تا به امروز من را حمایت کردید تشکر می‌کنم و آرزوی سلامتی برای شما و‌ موفقیت برای باشگاه بزرگ سپاهان را دارم.

از سویی دیگر علیرضا مرزبان امروز -شنبه هفتم اسفند ماه- با پستی که در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد، از تیم سپاهان خداحافظی کرد. این در حالی است که محرم نویدکیا دیشب با وجود مخالفت باشگاه سپاهان مجدداً از سمت خود استعفا داد و به نظر می‌رسد اسطوره باشگاه سپاهان، عزم زیادی برای کناره‌گیری دارد. در ادامه نیز امروز مرزبان، مربی سپاهان نیز استعفا کرد.

در زیر پست مرزبان را مشاهده می‌کنید.

خداحافظی مرزبان با سپاهان+عکس

منبع: شفقنا ورزشی

خبر قبلیموافقت آمریکا با ۳۵۰ میلیون دلار کمک نظامی اضافی به اوکراین
خبر بعدیسپاهان | چرا بهتر است نویدکیا بماند؟Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا