خبر

اسکوچیچ از اول هم ضعیف بود/ باور نمی‌کنم این مدیر می‌خواهد به فوتبال برگردد/ کسی آن قرارداد ننگین خارجی را یادش هست؟ | جهان محتوا


ناصر ابراهیمی با اشاره به شایعات مداوم مبنی بر ماندن یا رفتن دراگان اسکوچیچ به عنوان سرپرست کادر فنی تیم ملی ایران، گفت: هر شایعه غیرممکن دیگری دیگر تعجب آور نخواهد بود. اگر بخواهیم به این مسائل بپردازیم واقعا طنز سیاهی است. گاهی اوقات فکر می کنم در رویای عمیقی هستیم که متأسفانه به واقعیت تبدیل می شود.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: دراگان اسکوچیچ از ابتدا ضعیف بود اما با این حال نتایج خوبی کسب کرد. چرا فردی را که قرار است سرمربی باشد اینقدر بالا و پایین می کنند؟ اگر شخصیت مربی برای خودش و دیگران بی اهمیت است، حداقل باید به فکر جایگاه او باشیم. هر مربی در دنیا دوست دارد در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند اما آقایان کاری کرده اند که دیگر همه فوتبالی ها نمی خواهند دنبال کارشان بروند.

ابراهیمی درباره اجرای میرشاد مجدی تاکید کرد: با او صحبت کردم. او از یک خانواده فوتبال است، اما آنچه مهم است این است که باید تصمیمات مهمی بگیرد. بر تصمیم گیری پافشاری کنید. او نباید با هیچ فشاری برای تغییر سرنوشت تیم ملی ایران در مهمترین تورنمنت تلاش کند.

وی درباره دخالت بسیاری از ملی پوشان ایرانی در مسائل مربوط به انتخاب سرمربی گفت: این یک بار دیگر ضعف مدیریت را نشان می دهد. چرا بازیکن باید از مسائل فنی دور باشد. قطعا نقش مدیریت در این مسائل بسیار مهم است. شخصیت مربی مشکوک است و این چیز خوبی نیست.

پیشکسوت فوتبال ایران با تاکید بر بازگشت مهدی تاج به انتخابات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: نمی فهمم او چطور جرأت کرد بدون شفاف سازی برگردد. مهدی تاج روزهای خوبی را سپری نکرد و شبهات زیادی به جا گذاشت. حضورش واقعا برام عجیبه و متوجه نمیشم. آیا ممکن است کسی که افتضاح ترین قرارداد خارجی را امضا کرده و کوهی از بدهی را پشت سر گذاشته است، مجدداً موقعیت سابق را برای بدست آوردن آن تصاحب کند؟

ابراهیمی که سابقه نیمکت نشینی در پرسپولیس را نیز دارد، درباره روند جذب بازیکن برای این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی گفت: هر تغییری باید با تصمیم مستقیم سرمربی پرسپولیس انجام شود. من از جزئیات این باشگاه اطلاعی ندارم اما مهم این است که یحیی گل آل محمدی از عملکرد مدیریتی راضی است. بدون اطلاع از نظرات فنی سرمربی نمی توان بازیکن گرفت. امیدوارم پرسپولیس بتواند نقاط ضعف خود را در خط دفاع و هافبک برطرف کند. اگر این تیم مشکلات تاکتیکی را در میانه میدان جبران کند، باز هم می تواند حرف اول را برای ایران و آسیا بزند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا