خبر

استقلال فوتبال زیبا را فدای نتیجه کرد/ صددرصد با این شیوه امتیاز از دست می‌دهد

خبرورزشی –

جمشید شاه‌محمدی در خصوص پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: یکی از بهترین بازی‌های پرسپولیس تا اینجای کار بود. با آمدن رامین رضاییان، شکل تیم هجومی شده و به عنوان یک بیننده، نه پیشکسوت پرسپولیس این را می‌گویم که از این بازی لذت بردم. سبک بازی پرسپولیس عوض شده و اصلاً نمی‌خواستند تحت هیچ شرایطی مساوی بدهند یا ببازند.

وی در مورد اعتراض باشگاه آلومینیوم نسبت به داوری و صدور بیانیه بعد از مسابقه، تأکید کرد: تعجب می‌کنم چرا هر تیمی در لیگ می‌بازد می‌خواهد گردن داور بیندازد. داور چه گناهی دارد که باید همیشه مقصر شکست تیم‌ها باشد؟ نهایتش این است که یک خطای معمولی وسط زمین اتفاق افتاده و داور ندیده، یا یک بغل پا به بازیکن خورده و افتاده و داور ندیده و کمکش به او گوشزد کرده است. همه جای دنیا همین است، داور هم گاهی اشتباه می‌کند اما اینجا همه اعتراض می‌کنند و بیانیه می‌دهند.

شاه‌محمدی پرسپولیس را همچنان بخت اول قهرمانی دانست و گفت: از روز اول لیگ هم گفتم که پرسپولیس قهرمان می‌شود چون نظم دارد. در یکی دو پست مشکل داشتیم اما با این نفراتی که حالا در تیم جا افتاده‌اند، شکل کار تیم بهتر شده است. به یحیی گل‌محمدی که هم رفیقم و هم بازیکن خوبی در فوتبال ما بوده پیشنهاد می‌دهم یک بازیکن هم در سمت چپ مثل رامین رضاییان پیدا کند تا سمت چپ هم تقویت شود. پرسپولیس با این روند، اگر در سمت چپ هم هجومی شود، با ارسال‌های خوب می‌تواند در همان ۱۰-۱۵ دقیقه ابتدایی به گل برسد.

مهاجم پیشین پرسپولیس با بیان این جمله که «استقلال زیبا بازی نمی‌کند»، عنوان کرد: استقلال فقط نتیجه می‌گیرد. استقلال فوتبال زیبا را فدای نتیجه کرده و من چند بازی اخیر آنها را دیدم. ذوب‌آهن که می‌توانست ببرد و استقلال اصلاً خوب نبود. تراکتور اگر کمی دقت می‌کرد برنده می‌شد. استقلال فقط یک گل زد و دیگر هیچ چیزی نداشت. استقلال صددرصد با این شیوه امتیاز از دست می‌دهد. اگر تیم‌ها کمی دقت کنند دست استقلال را می‌خوانند و می‌توانند امتیاز بگیرند.

این پیشکسوت فوتبال در مورد عزل عزیزی خادم گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. هم آمدن او به فوتبال عجیب و غریب بود و هم رفتنش. باید کسی را بیاورند که هم فوتبالی باشد، هم سیاست داشته باشد، از نظر اقتصادی بتواند درآمدزایی کند، یعنی رئیس فدراسیون باید ششدانگ باشد. اگر ششدانگ نباشد، اطرافیانش سوءاستفاده می‌‏کنند. آدم‌های اطراف عزیزی‌ خادم اندازه فدراسیون نبودند. با عزیزی خادم در ایران خودرو کار کرده‌ام، در کار خودش خوب و جدی بود و در ایران خودرو نشان داد که مدیریت بلد است، اما نباید از به کار گرفتن آدم‌های قوی می‌ترسید. آدم‌های ضعیف کار را خراب می‌کنند و مشکل عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال همین بود. او از افراد قوی استفاده نکرد و دچار مشکل شد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا