خبر

استقلال – فجر سپاسی | شاگردان فرهاد بی دفاع برابر فجر!


شفقنا – در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس دو تیم استقلال و فجر سپاسی ساعت ۱۹:۰۰ در در ورزشگاه آزادی با داوران: رضا عادل، علیرضا ایلدروم، حسن انتظاری و داور چهارم: امیر سامان سلطانی و ناظر: ابوطالب طاهریان به مصاف هم می روند.

به گزارش شفقنا ورزشی دو تیم استقلال و فجر سپاسی در حالی به مصاف هم می‌روند که دیدارشان در نیم فصل اول برنده نداشت و در هفته هجدهم نیز رده‌های اول و چهاردهم جدول را در اختیار دارند. همچنین این دیدار را می‌توان تقابل بهترین خط دفاع و ضعیف‌ترین خط حمله لیگ نیز به حساب آورد.

تیم فوتبال استقلال با ۴۴ امتیاز در صدر جدول و تیم فجر سپاسی با ۱۴ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

آخرین باری که دیدار استقلال و فجر سپاسی در ورزشگاه آزادی و در جریان لیگ برتر انجام شد به نیم فصل نخست فصل ۹۳-۹۲ باز می‌گردد که آبی پوشان آن بازی را با تک گلی که توسط هاشم بیگ‌زاده به ثمر رساندند با پیروزی پشت سر گذاشتند. این بازی در روز ۲۳ آذر سال ۹۲ برگزار شد تا از آخرین بازی این دو تیم در ورزشگاه آزادی بیش از ۸ سال و ۲ ماه بگذرد.

با اعلام مجیدی، یزدانی و مرادمند مقابل فجر غایب هستند.همچنین کارت بازی مرادمند و یزدانی صادر نشد و این ۲ بازیکن مقابل فجر غایب باشند.

فرهاد مجیدی گفت: یزدانی و مرادمند را در اختیار نداریم و یک ساعت پیش باشگاه این موضوع را به ما اعلام کرده است و وریا غفوری به دلیل مسائل انضباطی و دانشگر هم یک مصدومیت جزئی دارد. ابوالفضل جلالی نیز به دلیل سرماخوردگی غایب این بازی است.

ترکیب احتمالی استقلال برابر فجر سپاسی شیراز:

سید حسین حسینی- سعید مهری – عزیز یک آمانوف -صالح حردانی- روزبه چشمی – جعفر سلمانی –زیبر نیک نفس –مهدی مهدی پور- امیر حسین حسین زاده-کوین یامگا- رودی ژستد

منبع: شفقنا ورزشیSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا