خبر

استقلال به آرامش موقت رسید؟


شفقنا – استقلال توانست ششمین پیروزی پیاپی خود را به دست آورد تا با اقتدار به صدرنشینی خود ادامه دهد.

به گزارش شفقنا ورزشی، استقلال در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف فجر سپاسی شیراز رفت و توانست با یک گل به پیروزی دست پیدا کند.

ششمین پیروزی پیاپی تیم آبی پوش بسیار شیرین بود چرا که پرسپولیس در سیرجان برابر گل گهر متوقف شد و همین باعث شد تا اختلاف به ۵ امتیاز افزایش پیدا کند.

استقلال مثل بازی های قبلی با حداقل گل به پیروزی دست پیدا کرد.درخشش در خط حمله باعث شد تا آبی پوشان سه امتیاز دیگر را به دست آورند.

فعلا همه چیز به کام مجیدی و تیم او و البته هواداران است اما غیبت یزدانی و مردامند می تواند کام آبی پوشان را در ادامه فصل خراب کند.

مجیدی و هواداران هرگز پیش بینی نمی کردند که یزدانی و مردامند با وجود هشدارهای که قبلا داده شد از تیم جدا شوند. اگر مجیدی این شرایط را پیش بینی می کرد قطعا اجازه جدایی جایگزینان مناسبی برای این دو مدافع کلیدی خود جذب می کند و حداقل اجازه جدایی را به عارف آغاسی نمی داد.

مرادمند و یزدانی اصلی ترین نقطه قوت استقلال در فصل جاری بودند و جدایی آنها یک کابوس برای تیم مجیدی در ادامه فصل خواهد بود. به نظر می رسد که هواداران همچنان امیدوار هستند که مانع از جدایی این دو بازیکن شوند در غیر این صورت ممکن است که این آرامش صدرنشین در ادامه فصل به هم ریخته شود آن هم در شرایطی که بازی های سخت تیم باقی مانده است.

منبع: شفقنا ورزشیSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا