خبر

استقلال از دست پرسپولیس فرار کرد

خبرورزشی –

استقلال مقابل فجرسپاسی در حالی که سرباز های خود را در اختیار نداشت، ششمین پیروزی پیاپی در لیگ برتر را کسب کرد تا با ۴۷ امتیاز حاشیه امنیت خوبی در صدرجدول پیدا کند. حالا استقلالی ها می توانند به همین دلیل حداقل تا چند هفته آینده هم صدر نشین بمانند به خصوص اگر بدانیم در هفته بیستم هم بازی پرسپولیس سخت‌تر از استقلال به نظر می رسد و شاگردان یحیی باید مقابل تیم آماده و سرحال مس رفسنجان بازی کنند. قبلا اشاره کردیم که در استقلال وظیفه گلزنی روی دوش یک نفر نیست و در هر بازی یک بازیکن گلزنی می کند و استقلال را به پیروزی می رساند.

در واقع بردهای یک بر صفر و اقتصادی شاگردان فرهاد مقابل فجرسپاسی هم ادامه پیدا کرد و حالا او می تواند از این نظر خوشحال باشد که باز هم به اولویت اصلی خود یعنی گل نخوردن و بعد از آن کسب هر سه امتیاز دست پیدا کرده است. نکته مهم برای استقلالی ها این بود که باز هم بردند و باز هم گل نخوردند تا روال همیشگی خود در لیگ امسال را ادامه داده باشند در حالی که پرسپولیس امسال بر خلاف پارسال زیاد می‌خورد و روی گلی که از کی روش استنلی دریافت کرد هم اشتباه فاحش حامد لک کاملاً مشهود بود.

حالا باید دید استقلالی ها و فرهاد مجیدی در هفته‌های آینده قدر این فاصله ۵ امتیازی را می‌دانند یا با شروع بازی های سخت استقلال قرار است اتفاقات دیگری در صدر جدول بیفتد؟Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا