خبر

استراتژی ویژه مجیدی برای بازی با فجرسپاسی/ تقابل با شیرازی‌ها با ۱۱ بازیکن

خبرورزشی –

 استقلال در بازی رفت ودر آخرین دقایق از فجری ها گل خورده بود. آن بازی یک بریک مساوی شد اما استقلال تا امروز با دریافت تنها ۶گل خورده با فاصله صاحب بهترین خط دفاعی مسابقات است و هدف اصلی فرهاد ادامه همین روند است. او درغیاب یزدانی و مرادمند باید از نفراتی چون محمد دانشگرو روزبه چشمی استفاده کند که خیلی مدافعان مطمئنی نیستند. درسمت راست صالح حردانی بازی می کند و درسمت چپ ابوالفضل جلالی به میدان می رود تا استقلال بر خلاف بازیهای قبلی با ۴ مدافع بازی کند.

جلوتر از مدافعان استقلال زبیر نیک نفس و مهدی مهدی پور بازی می کنند و یامگا و سلمانی هم نقش هافبک های راست و چپ را ایفا خواهند کرد.جلوی آنها ستاره این فصل استقلال امیر حسین حسین زاده توپ خواهد زد و درنوک حمله هم طبق روال عادی برنامه ژستد را خواهیم دید مگر این که استثنائا نظر فرهاد عوض شود واز مهاجم نوک دیگری استفاده کند که بعید به نظرمی رسد.

استراتژی مجیدی این است که فجرسپاسی را در تهران ببرد اما همچنان گل نخوردن برای او خیلی مهم است و می خواهد ساختار دفاعی تیمش را محکم کند. او حتی اگر وریا غفوری را داشت از وجودش استفاده نمی کرد و به صالح حردانی میدان می داد. استقلال با توجه به بازی سخت پرسپولیس در مقابل گل گهر اگر فجرسپاسی را در تهران ببرد، فرار بزرگی را آغاز خواهد کرد اما این به شرطی است که مجیدی بتواند اتفاقات حاشیه ای اخیررا مدیریت کند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا