خبر

از این استقلال باید ترسید/پرسپولیس در هر شرایطی غیرت دارد و قهرمان می شود/زمین سیرجان برای تیم یحیی آشناست

خبرورزشی –

امیرحسین فشنگچی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در گفتگو با خبر ورزشی، درباره فاصله کم امتیازی پرسپولیس با استقلال و رقابت نزدیک این دو تیم، همچنین بازی پیش روی سرخپوشان تهرانی مقابل گل گهر در سیرجان اظهاراتی را مطرح کرد.

پرسپولیس حریف سرسختی را در بازی هفته هجدهم شکست داد. انتظار برد ۲ بر صفر مقابل آلومینیوم را داشتید؟

در این چند ساله پرسپولیس ثابت کرده تحت هر شرایطی یک تیم با غیرت است و بازیکنانش به راحتی پا پس نمی‌کشند. اگرچه در این مدت هم مشکلات زیادی اعم از پنجره بسته، تیم ۱۲ نفره، نبود پول، معضلات مدیریتی و… را داشتند ولی ۵ قهرمانی متوالی گرفتند و همیشه با تمام قوا بازی کردند و یک گام هم پا پس نکشیدند.

این تیم را مقابل آلومینیوم چطور دیدید؟

پرسپولیس در دو بازی آخرش پنج گل زده که این نشان می‌دهد تا چه اندازه به شرایط خوب گذشته‌اش نزدیک می شود. گرچه کار سختی پیش رو دارد چون باید با گل‌گهر سیرجان بازی کند.

برد مقابل گل گهر تا چه اندازه برای پرسپولیس اهمیت دارد؟

قطعاً باید برنده شود تا از استقلال عقب نماند. استقلال امسال تیم خوبی را روانه مسابقات کرده که هم بازیکنان زیادی دارد و هم به سختی امتیاز می‌دهد. گرچه این تیم نتیجه  گرا بازی می کند و اقتصادی می برد. این استقلال ما را به یاد پرسپولیس یکی دو فصل قبل می‌اندازد که خیلی از بازی هایش را با بردهای اقتصادی پشت سر می گذاشت که البته برای رسیدن به قهرمانی ایرادی ندارد ولی این را بگویم که باید از این استقلال ترسید. در کل امیدوارم در ادامه پرسپولیس بتواند استقلال را بگیرد و از این تیم رد شود.

بازی با گل گهر را چطور پیش بینی میکنید؟

با توجه به اینکه پرسپولیس به تازگی در زمین سیرجان مقابل فولاد به میدان رفته قطعاً بچه‌های تیم با شرایط این زمین آشنا هستند و تماشاگر هم که نمی آید. فقط بحث دوری راه است که آن هم نباید مشکلی برای تیم پرسپولیس به وجود بیاورد.

چقدر از تیم‌های قلعه‌نویی شناخت دارید؟

تیم‌های تحت نظر قلعه‌نویی با یک تفکر قدیمی که یک سرزن  آن جلو می گذارند و برایش ارسال می کنند بازی می کند، ولی امسال تیم گل گهر متفاوت است. این تیم در خط هافبک و حمله بازیکنان خیلی خوبی را در اختیار دارد. نفرات سرعتی و خطرناکی در این تیم هستند. در کل تیمشان خوب است. امیدوارم بازی قشنگی شود و در نهایت پرسپولیس با دست پر به تهران برگردد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا