خبر

ارمنستانی‌ها برای ما خطرساز نمی‌شوند/حساسیت در ۴ وزن است

خبرورزشی –

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص برگزاری چرخه انتخابی، اظهارداشت: این مسابقات یکی از مراحل اصلی چرخه انتخابی تیم ملی محسوب می شود که در قالب جام تختی برگزار می شود. ما به غیر از ۷ کشتی گیر که ۶ نفر آنها مدال جهانی نروژ را دارند و یک نفر آنها مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان را کسب کرده، تمام داشته هایمان از دو رقابت قبلی مسابقات قهرمانی کشور در سیستان و بلوچستان  و رقابت های انتخابی جام تختی در تهران و همچنین سهمیه هایی که به تیم های ملی جوانان، امید و ارتش ها داده ایم در این مسابقات حضور دارند. 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان ادامه داد: امیدوارم که از فردا شاهد برگزاری مسابقات خوبی در اهواز باشیم. من در کلینیک داوران و مربیان حضور داشتم و توضیحاتی در مورد تغییر قوانین اتحادیه جهانی داده شد.

وی در مورد حضور تیم های خارجی در این مسابقات، گفت: درست است که ارمنستان صاحب کشتی است اما فکر نمی کنم با قدرتی که داریم ارمنستانی ها بتوانند برای ما خطری اجرا کنند. تیم تونس هم به عنوان میهمان و با ۳ کشتی گیر در این مسابقات حضور دارد اما رقابت اصلی بین نفرات خودمان و مخصوصا حساسیت در اوزان وزن ۵۵، ۶۰ ۷۲ و ۸۷ کیلوگرم است که تمام داشته هایمان در اینجا هستند و نفرات برتر مشخص خواهند شد. امیدوارم که مسابقات خوبی را در این ۴ وزن و ۶ وزن دیگر شاهد باشیم.

سرمربی تیم ملی در مورد تأثیر کشتی گیران خارجی در چرخه انتخابی تیم ملی، خاطرنشان کرد: طبیعتا در جزئیات اجرای چرخه انتخابی، کمیته فنی و کادر فنی ناظر مسابقات است، البته فکر می کنم چنین چیزی امکان پذیر نیست اما اگر نفر خارجی در هر وزنی اول شود، طبیعتا برای ما بهترین نتیجه ای که کشتی گیران ایرانی در آن وزن گرفته اند ملاک خواهد بود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا