خبر

اتفاقاتی که در خط حمله تیم ملی ایران رخ داد/ تغییرات قابل توجه توسط امیر قلعه‌نویی و خط قرمز روی نقشه‌های کی‌روش | جهان محتوا


امیر قلانوی لیست 32 نفره ای را اعلام کرد که می خواهند در اولین اردوی تیم ملی بعد از جام جهانی شرکت کنند و نکته مهم و جالب در لیست سرمربی تیم ملی توجه بیشتر به بازیکنان است. در لیگ برتر کار کنید. برخلاف کارلوس کی روش، گلنوی تصمیم گرفت بیشتر بر روی دعوت از بازیکنان لیگ برتر تمرکز کند و همین موضوع باعث شد او تنها 11 بازیکن در ترکیب 32 نفره تیم ملی داشته باشد.

البته در روزهای گذشته قلانوی هر 32 بازیکن را در اختیار نداشت و بازیکنانی مانند علی قلی زاده و سعید عزت الله خود را به کادرفنی معرفی کردند و قرار است مهدی طارمی نیز امروز در اردوی تیم ملی حاضر شود. با توجه به کناره گیری سردار آزمون از تیم ملی به دلیل مشکلات شخصی، تعداد حاضران در اردوی ملی به 31 بازیکن کاهش می یابد. آزمون با کناره گیری خود تعداد لژیونرهای حاضر در اردوی ملی را به 10 نفر رساند تا گروه پر ستاره لژیونر جایی در لیست تیم ملی نداشته باشد.

جای خالی عاشقان کی روش!

امیر عابدزاده که در دو دوره اخیر جام جهانی همراه تیم ملی ایران بود با تصمیم امیرقلانوی جایی در لیست جدید تیم ملی نداشت و حسین برحمیدی جایگزین او شد. اولین سرباز معروف در اندیشه قلانیوی جایی نداشت. به جز عابدزاده، غیبت دو مدافع سرشناس در خط دفاعی به چشم می خورد. مجید حسینی و میلاد محمدی.

گلنوی البته از مجید حسینی برای حضور در این اردو دعوت کرد اما مصدومیت مانع از حضور این مدافع باتجربه در تیم ملی شد. شرایط اما برای تولد محمدی متفاوت است. از آنجایی که نام این بازیکن در لیست دعوت شدگان به تیم ملی نبود، امیر قلناوی تصمیم گرفت در پست دفاع چپ به بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس اعتماد کند.

ستاره هایی که پشت سر ماندند

سرمربی تیم ملی در اردوی فعلی در پست هافبک دو ستاره سرشناس در کنار خود ندارد. سامان قدوس و علی کریمی. البته شرایط برای این دو بازیکن متفاوت است چرا که امیر قلنوی از قدوس درخواست کرده بود در اردوی ملی شرکت کند و این هافبک باتجربه با هماهنگی باشگاه برنتفورد به تهران سفر نکرد و در انگلیس ماندگار شد اما سرمربی تیم ملی تیم ملی کریمی را دعوت نکرد.

علی کریمی سورپرایز کارلوس کی روش در جام جهانی بود اما نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و این روزها عملکرد پرنوسانی در فوتبال ترکیه داشت و به نظر می رسد همین مشکل باعث شد تا او از لیست تیم ملی کنار گذاشته شود. گلنوی کریمی و قدوس در شرایطی نیستند که بازیکنانی مثل محمد کریمی و مهدی حسینی در اردوی ملی در خط هافبک حضور داشته باشند که این خودش اتفاق هیجان انگیزی است!

روی نام کاپیتان محکم کنید و خط قرمز بکشید!

خط حمله تیم ملی ایران با حضور امیر قلنوی دستخوش تغییرات چشمگیری شده است و دعوت از بازیکنان لیگ برتر انگلیس مانند شهریار مقانلو و محمدحسین اسلامی نشان می دهد که قلنوی به دنبال تغییر و تحول به خصوص در خط حمله است. . سرمربی پیشکسوت تیم ملی در شرایطی به سراغ موگانلو و اسلامی رفت که نگاهی به لیست بازیکنان دعوت نشده گوی سبقت قلنی از نام های بزرگ و سرشناس است.

کریم انصاری فرد بزرگترین غایب لیست جدید تیم ملی بود و در کنار این ستاره باتجربه که یکی از چهار کاپیتان تیم ملی در سال های گذشته بود، غیبت مهرداد محمدی، اللهیار صیادمنش و شهاب زاهدی نیز جالب توجه بود. . جاده. سردار آزمون در تیم ملی حضور نداشت تا لیست جدید تیم در غیاب 5 مهاجم و لژیونر معروف بسته شود!منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا