خبر

اتصال ۴۰ فروشگاه در آران و بیدگل به سامانه رهتاب – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

علی اکبر رضایی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه تنظیم بازار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به در پیش بودن نوروز اظهار داشت: تمهیدات لازم برای تأمین کالاها و اجناس ضروری و مورد نیاز مردم اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه نظارت‌ها بر بازار شب عید نیز تشدید می‌شود، ابراز داشت: در روزهای پایانی سال مردم باید آرامش داشته و نتیجه بازرسی‌ها و تشدید نظارت‌ها را لمس کنند.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با اشاره به اینکه سامانه رهتاب برای توزیع عادلانه کالاهای تنظیم بازار راه اندازی شده است، تصریح کرد: این سامانه با عنوان راهکار هوشمندانه تنظیم الکترونیکی بازار یاد می‌شود.

وی با بیان اینکه ۴۰ فروشگاه در سطح آران و بیدگل به سامانه رهتاب متصل است، گفت: با استفاده از این سامانه شهروندان آران و بیدگلی می‌توانند فرایند آسوده‌تری در خرید کالا، کاهش صف و توزیع عادلانه کالا داشته باشند.

رضایی از تشکیل کمیته‌های تخصصی زیرمجموعه کارگروه تنظیم بازار در شهرستان آران و بیدگل خبر داد و افزود: این کارگروه‌ها در تنظیم بازار در راستای تأمین کالای اساسی مردم شهرستان آران و بیدگل کمک می‌کنند.

وی تاکید کرد: تمام دستگاه‌های عضو ستاد تنظیم بازار این شهرستان باید با افزایش گشت‌ها و بازرسی‌های روزانه از اصناف، نظارت کامل بر بازار داشته باشند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا